Altcoin Fiyat Analizi: XTZ, BNB, ATOM 2 Eylül

analiz-3

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin ve Ethereum öncülüğünde yükselişlerine devam ediyor. Tezos, NFT’leri tanıtan Golden Goals ile ilgili gelişimsel haberlerin ortasında 6.05 dolarlık ana direnç seviyesinin altında işlem görüyor.

Binance Coin 460 dolar seviyesindeki desteğinden tepki alarak %6 yükseliş yaşadı. Ek olarak Cosmos tüm zamanlar en yüksek seviyesini yeniden test etmeye hazırlanırken %8 oranında bir yükseliş yaşadı.

XTZ/USDT Fiyat Analizi

XTZ, Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesini aşması ile yükseliş yaşadı. Altcoin yazım sırasında 5.25 dolar seviyelerinden işlem görüyor. XTZ son 24 saat içindeki en yüksek seviyesi olan 5.5 dolara 5 dolar seviyelerinden yukarı yönlü tepki alarak yükseldi. Kripto para için ana direnç 6.05 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak altcoinin 6.05 dolar seviyesini yeniden test edebilmesi için 5.05 dolar destek seviyesini koruması gerekiyor.

Xtz-altcoin-9.02

XTZ için teknik göstergeler boğa görünümündeydi. Muhteşem Osilatör’de yeşil sinyal çubukları gözlendi. Chaikin Para Akışında sermaye girişleri yükseldi. Son olarak Göreli Güç Endeksi grafiklerdeki 50 seviyesinin üzerinde seyrediyor.

XZT için aşağı yönlü hareketlerde 5 dolar seviyeleri ana destek görevi görecektir. Ek olarak bu seviyenin altındaki kalıcı kapanışlar altcoin için ayı senaryolarını devreye sokacaktır. Bu yüzden altcoinin yükselişlere devam edebilmesi için 5 dolar ana destek seviyesinin üzerinde işlem görmesi gerekiyor. Ana desteğin kırılması 4.30 dolara doğru aşağı yönlü fiyat salınımlarına neden olacaktır.

BNB/USDT Fiyat Analizi

Binance Coin yazım sırasında 485 dolar seviyelerinden işlem görüyor. BNB bir kaç gün önce 460 dolar ana desteğinin altına iğne atmıştı. Ardından gelen yükseliş ile 504 dolar seviyelerine kadar yükseldi. BNB için anlık direnç 517 dolar seviyelerinde bulunuyor.

BNB-09.02

Binance Coin için göstergeler genel olarak pozitif seyrediyor. Chaikin Para Akışı göstergesi 23 ağustostaki seviyelerinde bulunuyor. Göreceli Güç Endeksi 60 seviyesinde seyrederken alım baskısı da arttı. Muhteşem Osilatör’de yeşil sinyal çubukları gözlendi.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 460 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Bu seviyenin atındaki kalıcı kapanışlar altcoini 435 dolar seviyelerine kadar düşürebilir.

ATOM/USDT Altcoin Fiyat Analizi

Cosmos son 24 saatte %8’lik bir yükseliş yaşadı. Altcoin yazım sırasında 24 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Cosmos, ETH ve BTC için zincirler arası köprülerini başlatmasından sonra yükselişe geçmişti. Atom için sürekli bir yükseliş trendi ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 33 dolar yeniden test edilebilir. Ek olarak altcoin için göstergeler pozitif fiyat eylemini destekliyor.

Cosmos-09.02

Göreli Güç Endeksi 60 seviyelerinde bulunuyor. Muhteşem Osilatör’de ise yeşil sinyal çubukları gözlendi. Ek olarak Bollinger bantlarının daralması önümüzdeki saatlerde piyasa hareketliliğinin azalacağını gösteriyor.

Cosmos için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 21.8 dolar seviyeleri olacaktır. Ancak bu seviyenin aşağı yönlü kırılımında ise 19.5 dolar seviyeleri test edilebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster