Altcoin Fiyat Analizi: Monero, BAT, VeChain

altcoinler-freshblue-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasasında Bitcoin’in son düşüşüyle birlikte geri çekilme gözlendi. Bitcoin %2.8 düştükten sonra 47.000 dolardan işlem görmeye başladı. XMR, BAT ve VET gibi altcoinler ise kendi grafiklerinde daha fazla düşüş yaşadı. Monero 305 dolar destek seviyesinin altına düştü.  BAT 0.81 dolar seviyesindeki desteğini korumaya çalışıyor. VET ise %7 düşmesine rağmen yükseliş belirtileri gösterdi.

XMR/USDT Fiyat Analizi

Monero son 24 saatte %6 geriledi ve 305 dolar desteğinin altında işlem görüyor. Ancak aşağı yönlü hareketlerde kripto para için ilk destek seviyesi 282 dolar seviyesi olacaktır. Düşüşün devamında ise 252 dolar seviyeleri destek seviyesi olacaktır. XMR için göstergeler ise negatif bir görünümdeydi.

XMR-Altcoin-

Muhteşem Osilatör, XMR’ın bir düşüş trendinde olduğunun altını çizen kırmızı sinyal çubukları gösteriyordu. Buna bağlı olarak MACD histogramında yükselen kırmızı çubuklar gözlendi.

Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinde bir düşüşe dikkat çekerek, yarım çizginin altına düştü.

Fiyatın tersine dönmesi durumunda, XMR bir hafta içinde ikinci kez 332 dolar fiyat tavanını test etmeyi hedefleyecektir.

BAT/USDT Fiyat Analizi

BAT dünden bu yana %3.1 düştü. Kripto para yazım sırasında destek seviyesinde 0.81 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü hareketlerin devamının gelmesi altcoini 0.739 dolar seviyesindeki desteğine kadar düşürebilir. Bu desteğin kırılması halinde ise 0.65 dolar seviyesindeki desteğe doğru bir düşüş gözlenebilir. Teknik göstergeler ise 4 saatlik grafikte ayı sinyalleri gösterdi.

BAT-

MACD ayısal bir geçit gözlemledi ve kırmızı histogramlar gösterdi. Göreceli Güç Endeksi orta çizginin altına düştü. Göreceli Güç Endeksi tarafından doğrulanan satın alma gücü düştü. Ancak Bollinger Bantları hafifçe ayrıştı ve önümüzdeki işlem seanslarında piyasa volatilitesinin artabileceğini öne sürdü.

Altcoin için alım baskısı bir toparlanma kaydederse fiyat 0.895 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir.

VET/USDT Altcoin Fiyat Analizi

VET son 24 saatte %7 geriledikten sonra yazım sırasında 0.118 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Altcoinin fiyatı son 48 saat içinde 0.13 ila 0.117 dolar arasında konsolide oldu. VET birkaç işlem seansında daha bu seviyelerde işlem görmeye devam ederse altcoinin 0.103 dolara düşmesi muhtemel olacaktır.

VET

MACD histogramında aşağı yönlü fiyat eylemini doğrulayan ayı geçişini takip eden kısa kırmızı çubuklar gözlendi. Ancak Göreceli Güç Endeksi, alım baskısının toparlanma mücadelesiyle yarım çizgisinin altında kaldı.

Tersine, Muhteşem Osilatör’de yeşil sinyal çubukları yanıp söndü. Bu da VET’nin fiyatlarının tersine dönebileceğini gösteriyor. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde VET 0,145 dolar direnç seviyesini test etmeye çalışabilir.

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ettiğinden yatırımcıların BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster