Diğer

  Altcoin Fiyat Analizi: Monero, BAT, VeChain

  Altcoin piyasasında Bitcoin’in son düşüşüyle birlikte geri çekilme gözlendi. Bitcoin %2.8 düştükten sonra 47.000 dolardan işlem görmeye başladı. XMR, BAT ve VET gibi altcoinler ise kendi grafiklerinde daha fazla düşüş yaşadı. Monero 305 dolar destek seviyesinin altına düştü.  BAT 0.81 dolar seviyesindeki desteğini korumaya çalışıyor. VET ise %7 düşmesine rağmen yükseliş belirtileri gösterdi.

  XMR/USDT Fiyat Analizi

  Monero son 24 saatte %6 geriledi ve 305 dolar desteğinin altında işlem görüyor. Ancak aşağı yönlü hareketlerde kripto para için ilk destek seviyesi 282 dolar seviyesi olacaktır. Düşüşün devamında ise 252 dolar seviyeleri destek seviyesi olacaktır. XMR için göstergeler ise negatif bir görünümdeydi.

  XMR-Altcoin-

  Muhteşem Osilatör, XMR’ın bir düşüş trendinde olduğunun altını çizen kırmızı sinyal çubukları gösteriyordu. Buna bağlı olarak MACD histogramında yükselen kırmızı çubuklar gözlendi.

  Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinde bir düşüşe dikkat çekerek, yarım çizginin altına düştü.

  Fiyatın tersine dönmesi durumunda, XMR bir hafta içinde ikinci kez 332 dolar fiyat tavanını test etmeyi hedefleyecektir.

  BAT/USDT Fiyat Analizi

  BAT dünden bu yana %3.1 düştü. Kripto para yazım sırasında destek seviyesinde 0.81 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü hareketlerin devamının gelmesi altcoini 0.739 dolar seviyesindeki desteğine kadar düşürebilir. Bu desteğin kırılması halinde ise 0.65 dolar seviyesindeki desteğe doğru bir düşüş gözlenebilir. Teknik göstergeler ise 4 saatlik grafikte ayı sinyalleri gösterdi.

  BAT-

  MACD ayısal bir geçit gözlemledi ve kırmızı histogramlar gösterdi. Göreceli Güç Endeksi orta çizginin altına düştü. Göreceli Güç Endeksi tarafından doğrulanan satın alma gücü düştü. Ancak Bollinger Bantları hafifçe ayrıştı ve önümüzdeki işlem seanslarında piyasa volatilitesinin artabileceğini öne sürdü.

  Altcoin için alım baskısı bir toparlanma kaydederse fiyat 0.895 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir.

  VET/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  VET son 24 saatte %7 geriledikten sonra yazım sırasında 0.118 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Altcoinin fiyatı son 48 saat içinde 0.13 ila 0.117 dolar arasında konsolide oldu. VET birkaç işlem seansında daha bu seviyelerde işlem görmeye devam ederse altcoinin 0.103 dolara düşmesi muhtemel olacaktır.

  VET

  MACD histogramında aşağı yönlü fiyat eylemini doğrulayan ayı geçişini takip eden kısa kırmızı çubuklar gözlendi. Ancak Göreceli Güç Endeksi, alım baskısının toparlanma mücadelesiyle yarım çizgisinin altında kaldı.

  Tersine, Muhteşem Osilatör’de yeşil sinyal çubukları yanıp söndü. Bu da VET’nin fiyatlarının tersine dönebileceğini gösteriyor. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde VET 0,145 dolar direnç seviyesini test etmeye çalışabilir.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ettiğinden yatırımcıların BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?