Milyarder Simon Nixon’ın Aile Ofisi Kripto Para Portföyünü Genişletiyor!

kripto-paralar-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin ve kripto para birimlerine olan kurumsal talep bu yıl çok büyük bir artış yaşadı. Her büyük Wall Street bankası, aile ofisleri ve hedge fonları dijital varlık piyasasına yatırım yaptı. Aile ofisinin kriptoya olan ilgisi 2021 boyunca yukarı yönlü bir değişim gördü. Milyarder Simon Nixon’a ait bir aile ofisi olan Seek Capital, kripto tahsisini artırma planlarını açıkladı.

Kripto Para Yatırımı Yapan Şirket Sayısı Artıyor!

Aile ofisi kriptoyu geleceğin önemli bir alanı olarak gördüklerini söyledi. Ek olarak aile ofisi, kripto sektörüne odaklanmasına yardımcı olmak için bir analiste de yer vermek istiyor. Kripto para portföyünü arttırma kararı, kripto benimsemelerinin bir ATH’de olduğu bir zamanda geliyor. Goldman Sachs tarafından yapılan yakın tarihli bir anket de aynı şeyi ortaya koydu. Bankacılık devinin iş yaptığı aile ofislerinin yarısından fazlası kripto yatırımına ilgi gösterdi.

Bitcoin İçin Olumsuz Havayı Şirketler Sorun Etmedi!

Bitcoin fiyatı mayıs dönemindeki çöküşünden sonra büyük bir toparlanma yaşadı. Lider kripto para birimi 30.000 doların altına düşerek 29.000 dolar seviyelerini test etmişti. Ardından gelen yükseliş ile yaklaşık olarak %70 artarak 50.000 dolar seviyelerini aştı. Benzer şekilde, altcoin piyasası ağustos ayında benzer bir iyileşme kaydetti. Ancak üç ay süren ayı piyasasına rağmen kurumsal yatırımcıların ve aile ofislerinin ilgisi artış yaşamaya devam etti.

Seek Digital dışında Michael Novogratz ve Christian Angermayer Cryptology, Asset Group’un sahibi olduğu kripto merkezli fonlara 100 milyon dolarlık yatırım sözü verdi. Ek olarak CITI Group, müşterilerine CME Bitcoin Futures sunmak için başvuruda bulunan en son bankacılık devi oldu. Goldman Sachs, JP Morgan ve Fidelity Investment son zamanlarda müşterileri için Bitcoin yatırım fonlarını duyuran birkaç Wall Street devinden bir kaçıydı.

Bitcoin‘in fiyatı yazım sırasında 47.000 dolarlık önemli destek seviyesinde işlem görüyor. Lider kripto para birimi 50.000 dolarda güçlü bir dirençle karşı karşıya kaldı. Ancak yazım sırasında ise kripto para için bir olumsuzluk havası mevcut. Ancak düzeltmeden sonra lider kripto para biriminin 50.000 doları test etmesi beklenebilir.

Bitcoin-1-08.26

Bitcoin’in düşüşü devam ederse tepki alabileceği ilk güçlü destek seviyesi 45.000 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 48.000 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster