Altcoin Fiyat Analizi: EOS, BAT, VeChain İçin Hedef Neresi?

altcoinler-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası BTC ve ETH‘nin fiyat aksiyonundaki sırasıyla %2,0 ve %2,4’lük düşüşün ardından son kazançlarını korumakta zorlandılar. EOS %4.0 düştü. BAT 0.651 dolarlık destek hattında bulunuyor. Ek olarak VET 0.113 dolarlık anlık destek seviyesine yakın işlem gördü.

EOS/USDT Fiyat Analizi

EOS son birkaç gündür görülen kazançları tersine çevirirken %4.0 düştü. Altcoin’in fiyatı yazım sırasında 4.9 dolardan işlem görüyor. Dün 5.36 dolar direnç seviyesinden düşen altcoin 4.8 dolara kadar geriledi. Altcoin için dört saatlik grafik, EOS’un boğa ivmesini sürdüremediğini gösteriyordu.

EOS-08.19
EOS 4 saatlik grafiği

Göreceli Güç Endeksi’nin 70’ten 40’a istikrarlı bir düşüşe tanık olduğu için satın alma gücü düştü. MACD sinyal hattının çok altındaydı. Ek olarak Awesome Osilatör yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları gösterdi. EOS için destek noktaları 4.77 ve 4.24 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 5.36 dolarda yer alıyor.

BAT/USDT Fiyat Analizi

BAT, 0.704 değerinde olduğu için son 24 saatte% 2.3 düşüş kaydetti. Ayı sinyallerinin teknikleri ve sürekli düşüş trendi ile ilk destek bölgesi 0.651’de bulunuyor.

Muhteşem Osilatör, yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları yanıp söndü. Ek olarak ayıların fiyat eylemini üstlendiğini gösterdi. Buna bağlı olarak, MACD’de kırmızı histogramlar gözlemlendi. Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinde keskin bir düşüş gözlemlediği için ayısal bir bölgede orta çizginin altında görüldü.

BAT-08.19
BAT 4 saatlik grafiği

Fiyatın tersine dönmesi durumunda BAT için direnç seviyesi önce 0.770 dolar, ardından 0.820 dolarda bulunuyor.

VET/USDT Fiyat Analizi

VET 24 saat içinde %3,4 oranında düştü. Altcoin yazım sırasında 0,116 dolar seviyesinden işlem görüyor. Teknikler ayı ivmesine işaret ederken token 0.113 dolar destek seviyesine yakın işlem görüyor. Düşüş trendi doğrulanırsa ilk destek seviyesi 0.113 dolar ve ardından 0.103 dolar seviyesindedir.

Muhteşem Osilatör, yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları yaktı. MACD, ayı çapraz geçişinin ardından kırmızı histogramları gösterdi.

VeChain-08.19
VeChain 4 saatlik grafiği

Bollinger Bantları genişledi. Ancak bazı yakınlaşmalar kaydedildi. Bu, piyasa oynaklığının yaklaşan işlem seanslarında biraz azalabileceği anlamına geldi.

Ek olarak boğalar daha geniş kripto piyasasının desteğiyle geri dönüş yolunu bulurlarsa, VET 0.139 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir.

Altcoinlerin çoğu Bitcoin ile hareket ettiğinden işleme girmeden önce Bitcoin’in fiyat hareketleri takip edilmelidir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster