BNB, LINK, VET Fiyat Analizleri 19 Ağustos 2021

BNB, LINK, VET

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Aşağıda BNB, LINK ve VET Coinlerinin Fiyat Analizleri Yer Almaktadır.

Binance Coin (BNB) Analiz

BNB Geçtiğimiz günlerde 440$ seviyelerine kadar yükselmişti, ve burada çok sert bir dirence çarpıtığı gibi birde satış baskısı yiyince düşüş yaşamak durumunda kalmıştı. Ardından BNB her ne kadar önce 420$ ardından 410$ seviyelerinde tutunmaya çalışsada bunu başaramadı. En son olarak 400$ desteğinide kırarak 390$ seviyelerine kadar düşüş yaşadı.

Gece 3’te gün sonu kapanış mumumuz aşağı doğru açıldıktan sonra aslında daha fazla düşüş bekliyorduk lakin yazımı yazdığım sıralarda böyle ağır bir düşüş henüz görülmedi, peki BNB Grafiği bize neler anlatıyor hemen inceleyelim. BNB Şuan tekrar 400$ üstünde tutunmaya çalışıyor, ki gün içerisinde bunu 1-2 kere tekrarlayıp o seviyeleri zorladı. Ancak tutunamadı ki, tekrardan 390$ seviyelerine kadar geriledi. Peki bizi neler bekliyor sorusuna gelirsek; BNB olur’da 400$ seviyelerini tekrardan aşarsa ve 400$ seviyesini kendisine sağlam bir destek olarak sağlayabilirse, yükseliş trendi devam edecek diyebiliriz. Lakin 400$ denemelerinde başarısız olur ve hacimsel olarak kayıp yaşarsa ilk ana desteğimiz 370$ ardından 330$ seviyeleri geliyor. Yükseliş bandında girme durumumuz da ise önceki hedefini tekrarlayarak 440$ ve ardından 500$ hedeflerini koruyacaktır.

BNBANALIZ

ChainLink (LINK) Analiz

LINK hatırlayacaksınız ki Nisan-Mayıs ayları sırasında 50$ seviyelerini gördükten sonra 15$ seviylerine kadar düşüş yaşamıştı. Yazımı yazdığım sırada LINK 25$ seviyelerinden işlem görmekte, geçtiğimiz hafta 30$ seviyelerini zorladığında burada tutunmasının çok önemli olduğundan bahsetmiştik, lakin tutunamadı ve tekrardan bir düşüş yaşadı. Bu düşüş’ün ardından hacimsel olarak kayıp yaşarken, RSI Çizelgesinde tekrardan 50 seviyelerin altına düştüğünü ve bu çokta iyi bir tablo olmadığını gösteriyor. Genelde Bitcoin ile birlikte hareket eden ChainLink şuan ne yapacak diye soracak olan takipçilerimiz için şöyle bir açıklama yapalım, LINK şuan 25$ desteğinde tutunmaya çalışıyor bunu ne kadar başarabilir bilemiyoruz lakin başardığı takdirde tekrardan 30$ seviyelerini hedefleyecektir. Tutunamadığı takdirde 20$ seviyelerine kadar düşme ihtimali olduğunuda belirtmemiz gerekiyor.

linkanaliz

VeChain (VET) Analiz

VET Geleceği en parlak coinler arasında yer almakta büyük şirketler tarafından desteklendiğini bildiğimiz bu coin zirve olarak 2.16₺ bantlarını görmüştü. Şuan ise 1₺ seviyelerinde kalmaya çalışıyor. Anlık olarak 1 VET 0.11749$’dan işlem görmekte. BNB ve LINK coinlerine göre biraz daha iyimser konuşabileceğimiz VET, düşüşüne rağmen hala yükseliş trendinde diyebiliriz. VET için kritik destek noktası 0.11$ diyebiliriz şuana kadar buraya düştüğünde bu desteği iyi kullanmış ve tekrardan trendine devam etmiş diyebiliriz. Bu Trendini sürdürmeyi başarabilirse; tekrardan ilk hedefi 0.14$ seviyeleri olduğunu görüyoruz , bu seviyeye gelmek VET için çokta zor değil, önemli olan şey 0.12$ direncini kırabilmek. Aşağı doğru bir trend kırılması için ise; yukarıda belirttiğim gibi 0.11$ desteğinin kırılması gerekiyor. Bir çok analist tarafından; uzun vadeli yatırımcıların çantalarında bir miktar bulundurması gereken coinler arasında yer geldiğinide belirtmek isterim.

qfeq

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster