Binance Coin (BNB) ve Chainlink (LINK) Analizi 11 Ağustos 2021

bnb-link-analiz

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto Para piyasasında son günlerde yukarı yönde hareketlenme devam ediyor. Başta Bitcoin olmak üzere Altcoinler de yönlerini monoton bir şekilde boğaya doğru yönlendirmeye başladılar diyebiliriz. Binance Coin (BNB) 350 Direncini kırarken, ChainLink (LINK)’te boş durmayarak 25 direncini zorlamaya devam ediyor. Takip edilmesi gereken destek ve direnç bölgeleri ile göstergeler neyi işaret ediyor inceleyelim.

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

BinanceCoin’in 400 dolar seviyelerine doğru emin adımlarla ilerliyor. Bununla birlikte öne çıkan bir şey, BNB’nin son 3 haftadır önemli bir toparlanma kaydetmesiydi. BNB 250 doların altına kadar düşmüştü. Düşük dip seviyelerden toparlama yapanlar için şuan ki görünüm oldukça umut vadediyor. BNB anlık olarak 370 dolar bazlarında işlem yaparken, ilk hedefi 400 dolar olmakla beraber 450 dolara kadar ralli yapma şansını iyice arttırmış gözüküyor.

bnb

BinanceCoin(BNB) 4 saatlik grafiği

Özellikle önceki seviyelerinde oldukça sağlam destekler aldı ve 400-450 dolar sınırlarını görebileceği düşünülmekte.
Genel olarak BNB’nin şuan ki hareketleri Boğa gibi gözüküyor diyebiliriz.

ChainLink (LINK) Fiyat Analizi

Bitcoin’i takip eden bir kripto para birimi olan ChainLink(LINK) 15 dolar seviyelerine kadar gerilemenin ardından son günlerde yükselişini devam ettirmekte.

Bu yükselişin önündeki en büyük engel 25 dolar direnci; şuana kadar kuvvetli bir şekilde zorlasada henüz 25 dolar direncini kırabilmiş değil. Eğer bu direnci kırabilirse arka arkaya sert yükselişler devam edebilir.

Bu direnç kırıldığı takdirde ChainLink(LINK)’in yükselişinin devam etmesi beklenmekle beraber net olarak bir boğanın habercisi olma niteliği taşımakta.

link

ChainLink(LINK) 4 saatlik grafiği

Ancak ChainLink (LINK) için en önemli direnç seviyesi 30 dolar seviyeleri olduğu düşünülmekte, lakin bazı uzmanlara göre ise; 30 dolar seviyesinin ardından hedefinin doğrudan 100 dolar olduğunu belirtmekteler.

30 dolar seviyelerini geçtikten sonra ise önceki hedeflerini yenileyip; 40 dolara göz dikeceğine karşı büyük öngörüler mevcut.

Aşağı doğru bir eğilimde ise bizleri iyi sonuçların beklemediği ortada; 20 dolar direnci kırıldığı takdirde, 17-18 dolar seviyelerine kadar inebilir ve yeniden yükselmeyi geciktirebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster