Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBinance Coin (BNB) ve Chainlink (LINK) Analizi 11 Ağustos 2021

  Binance Coin (BNB) ve Chainlink (LINK) Analizi 11 Ağustos 2021

  -

  Kripto Para piyasasında son günlerde yukarı yönde hareketlenme devam ediyor. Başta Bitcoin olmak üzere Altcoinler de yönlerini monoton bir şekilde boğaya doğru yönlendirmeye başladılar diyebiliriz. Binance Coin (BNB) 350 Direncini kırarken, ChainLink (LINK)’te boş durmayarak 25 direncini zorlamaya devam ediyor. Takip edilmesi gereken destek ve direnç bölgeleri ile göstergeler neyi işaret ediyor inceleyelim.

  Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

  BinanceCoin’in 400 dolar seviyelerine doğru emin adımlarla ilerliyor. Bununla birlikte öne çıkan bir şey, BNB’nin son 3 haftadır önemli bir toparlanma kaydetmesiydi. BNB 250 doların altına kadar düşmüştü. Düşük dip seviyelerden toparlama yapanlar için şuan ki görünüm oldukça umut vadediyor. BNB anlık olarak 370 dolar bazlarında işlem yaparken, ilk hedefi 400 dolar olmakla beraber 450 dolara kadar ralli yapma şansını iyice arttırmış gözüküyor.

  bnb

  BinanceCoin(BNB) 4 saatlik grafiği

  Özellikle önceki seviyelerinde oldukça sağlam destekler aldı ve 400-450 dolar sınırlarını görebileceği düşünülmekte.
  Genel olarak BNB’nin şuan ki hareketleri Boğa gibi gözüküyor diyebiliriz.

  ChainLink (LINK) Fiyat Analizi

  Bitcoin’i takip eden bir kripto para birimi olan ChainLink(LINK) 15 dolar seviyelerine kadar gerilemenin ardından son günlerde yükselişini devam ettirmekte.

  Bu yükselişin önündeki en büyük engel 25 dolar direnci; şuana kadar kuvvetli bir şekilde zorlasada henüz 25 dolar direncini kırabilmiş değil. Eğer bu direnci kırabilirse arka arkaya sert yükselişler devam edebilir.

  Bu direnç kırıldığı takdirde ChainLink(LINK)’in yükselişinin devam etmesi beklenmekle beraber net olarak bir boğanın habercisi olma niteliği taşımakta.

  link

  ChainLink(LINK) 4 saatlik grafiği

  Ancak ChainLink (LINK) için en önemli direnç seviyesi 30 dolar seviyeleri olduğu düşünülmekte, lakin bazı uzmanlara göre ise; 30 dolar seviyesinin ardından hedefinin doğrudan 100 dolar olduğunu belirtmekteler.

  30 dolar seviyelerini geçtikten sonra ise önceki hedeflerini yenileyip; 40 dolara göz dikeceğine karşı büyük öngörüler mevcut.

  Aşağı doğru bir eğilimde ise bizleri iyi sonuçların beklemediği ortada; 20 dolar direnci kırıldığı takdirde, 17-18 dolar seviyelerine kadar inebilir ve yeniden yükselmeyi geciktirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Ahmetcan Sünter
  Ahmetcan Sünterhttp://www.coinotag.com
  Küçüklüğümden beri her türlü yeni teknolojik gelişmeye açık bir insan olarak yaşadım. Bunun bir adımı olarak kripto paralar ile ilgilenmeye başladım 2020 yılından beri profesyonel olarak takip edip analiz yapıyorum. Buradaki amacım ise, okuyucularımı kripto para sektörü hakkında bilgilendirmek.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler