Alien Worlds (TLM) Yükselişi Başlıyor Mu?

analiz-5

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Piyasanın son 3-4 gündür süregelen düşüş eğiliminin dün itibariyle tersine dönmesi sonucu birçok altcoin de hareket kazandı. Yükselişini dün ve bugün istikrarlı bir biçimde sürdüren Alien Worlds (TLM) de bu altcoinler arasında yer almakta. Altcoin 0.117’lik destek üzerinde güçlü hareketler sergiledikten sonra an itibariyle 0.134 seviyelerinde işlem görüyor. Peki TLM için hedef noktalar ve takip edilmesi gereken seviyeler nereler? İnceleyelim.

TLM Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

TLM, metaverse tabanlı bir play to earn, GameFi projesidir. TLM coin daha önce düşeni kırdığı 0.1176 dolar seviyesinin yakınlarına kadar geriledi. Bu noktayı kendine destek edinen TLM, hedef olarak ise 0.169 dolar seviyelerini görüyor. Altcoin, 25 kasımdan gelen düşen trendini kırmayı başarmış fakat 3 mayıstan gelen düşen trendi henüz kırılamadı test aşamasında. Bu trendin kırılımı ile alakalı olarak Bitcoin takip edilmeli.

TLM için kısa vadeli senaryoda destek noktası 0.117 seviyesi olarak göze çarpıyor. TLM için kritik nokta, Bitcoin’in de hareketlerine bağlı olarak, bu destek noktası üzerinde sağlam kalabilmek. TLM’nin şuana kadar bu güçlü duruşu sergilediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bundan sonra Bitcoin’in 43000 dolar desteğinin altına düşmemesi gerekmekte. Bitcoin’in bu destek üzerinde kalması durumunda TLM’nin tekrardan direnç bölgesi olan 0.169 dolar bandına kadar yükselmesi kuvvetle muhtemel olacaktır.

TLM 02.15 01

TLM’nin bu destek seviyesinin altına düşmesi durumunda takip edilmesi gereken diğer destek noktaları sırasıyla 0.1080 dolar ve 0.098 dolar seviyeleri olarak söylenebilir. Piyasanın hayli dalgalı olduğu bugünlerde Bitcoin’i takip etmek tüm yatırımcıların daha güvende olmasını sağlayacaktır.

Haftanın Öne Çıkan Kripto Verileri

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto kredi platformu BlockFi’ye verdiği büyük para cezası, merkezsiz finans endüstrisinde şok etkisi yarattı. DeFi borç verme platformu BlockFi’nin kayıt dışı menkul kıymetler sunduğu için SEC’den 100 milyon dolar para cezasıyla karşı karşıya kaldı. Büyük miktar, bir kripto varlık şirketi tarafından kaydedilen en büyük cezayı temsil ediyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster