Ana SayfaKripto Para AnalizleriZCash Coin Yorum Analizi! Önemli Destek Seviyesinde!

ZCash Coin Yorum Analizi! Önemli Destek Seviyesinde!

-

Önemli destek seviyesinde bulunan ZEC coin, yatırımcıları için bu bölgelerden dönüş gerçekleştirebilir. Aksi takdirde düşüş hareketi çok sert bir şekilde devam edecek. Yazımızda önemli destek ve direnç seviyelerinden bahsettik.

ZEC Coin Orta Vadeli Fiyat Analizi!

ZECUSDTPERP_2022-09-18_19-57-15

Zec coin grafiğine 4 Saatlik zaman diliminde baktığımızda, daha önce yükseliş hareketini başlattığı Order Block  (bknz: Order Block nedir?) bölgesine gelmiş durumda. Bundan dolayı OB bölgesinin fiyat hareketini destek olarak tutacağını düşünüyorum.

Bu bölgeden dönüş yaşaması halinde ilk direnç bölgesi 58.18$ seviyesi olacaktır. Bu bölge geçilmediği sürece yükseliş hareketi gerçekleşecek diyemeyiz.

ZEC Coin Kısa Vade Analizi

ZECUSDTPERP_2022-09-18_20-08-04

Saatlik zaman diliminde baktığımızda daha önceki destek yapısını kırmış ve o bölgeyi breaker (mavi alan) yapıya dönüştürmüş. Yükseliş hareketine devam etmesi için grafikte mavi şekilde belirtilen bölgenin (57.17$)üzerinde mum kapatması gerekiyor.

Zcash için bir sonraki direnç bölgemiz kırmızı bölgeler olarak takip edebiliriz. Piyasanın hala düşen trend içerisinde olduğunu unutmayarak long (bknz: long nedir?) işlem kovalamak daha mantıklı olabilir.

Grafikte belirtilen yeşil bölgeden yükseliş hareket bekliyorum, aksi takdirde düşüş hareketi sert bir şekilde aşağı yönlü olacaktır.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler