XRP Sahiplerine Airdrop! 100.000.000.000 Spark Token!

ripple

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Uzun süredir beklenen XRP yatırımcılarına yönelik airdrop sonunda gerçekleşecek! Dağıtımın nasıl gerçekleşeceği ilk defa açıklandı.

XRP Sahiplerine 100.000.000.000 Spark Token!

XRP Spark Token Airdrop Açıklaması
XRP Spark Token Airdrop Açıklaması

Flare, XRP sahiplerine dağıtmayı planladığı Spark token projesini gerçekleştirmek için harekete geçildiğini açıkladı. Ağ yayına girdikten sonra, Flare, XRP sahiplerinin talep edilebilir Spark tokenlerinin %15’ini hemen alacağını ve ardından 25 ay ile 34 ay boyunca dağıtım işleminin devam edeceğini bildirdi. Flare yaptığı açıklamada bu kadar yavaş bir dağıtım gerçekleştirmenin sebebinin olabilecek aksaklıkları engellemek ve aşırı satış baskısının önünde geçmek olduğundan söz ediyor.

XRP ve İnsanların Projeye Olan Güveni!

XRP Spark Token Airdrop Açıklaması
XRP Spark Token Airdrop Açıklaması

Flare yaptığı açıklamada insanların projeye güvendikleri için veya yarattığı fayda için Flare ve Spark’ı benimsemediklerini söyledi. İnsanların büyük kısmının yalnızca “bedava para” olarak baktıklarını ve bu yüzden bu dağıtımı talep ettikleri açıklamalarında bulundu. “FXRP’nin Flare’de güvenilir bir şekilde ihraç edilmesini desteklemek için sermaye sağlayacak en iyi kişilerin XRP’ye sahip kişiler olduğu her zaman belirttiğimiz bir nokta olmuştur.

Bunu adil bir şekilde sağlamanın tek yolu, bizce gerçekleşecek Spark dağıtımıdır.” yorumunu yaptı. Daha önceki açıklamalarında ise topluluğun dağıtımın nasıl olacağına karar vermesine olanak tanıyacaklarını söylemişti.

Topluluğun dağıtım konusunda karar vermesine ilişkin önceki karar, kısmen vergi etkileriyle ilgili endişelerden kaynaklandı. Flare, vergi yükümlülüklerinden endişe duyan herkesin aylık %3’lük dağıtımlardan vazgeçebileceğini söylüyor.

Dağıtım uzun süreden beri bekleniyordu ve bir çok XRP yatırımcısı bu dağıtımı unutmuş bir çoğu da katılım sağlayıp sağlamadıklarını dahi hatırlamadıklarını söylemişti. Geç olsa dağıtım hakkında açıklama yapılması, bu durumun gerçekten satış baskısını engellemek adına yavaş ilerletildiğinin bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. 34 ay gibi bir süre zarfında dağıtımın gerçekleşmesi yatırımcıların sabrını zorluyor gibi gözüküyor.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook