Pazar, Mart 7, 2021

Flare Finance, 25 Şubat Halka Açık BETA’yı Duyurdu!

Flare Finance’in herkese açık beta lansmanı, 5 kullanıcı için 100 XRP ödülüyle kutlanıyor. Flare Networks, Towo Labs’ın İsveç’teki bir nükleer sığınaktan XRP defter düğümü çalıştırdığını ortaya koyuyor.

XRP Ledger’ın “hizmet çatalı” için ilk merkezi olmayan finans projelerinden biri olan Flare Finance, 25 Şubat 2021 için bir genel beta programının başlatıldığını duyurdu.

#FlareFinance Halka Açık BETA Programı yakında 25 Şubat 2021’de başlayacak.

Binlerce kişi Samuray İşareti için savaşacak … ama çok azı onu alacak.

Her birinden 5 onurlu samuraya 100 XRP:

Bu yılın başlarında proje, Flare Networks’ün Coston test ağında gerçekleşen 200 kullanıcının önemli bir katılımıyla özel bir beta testi gerçekleştirmişti. Daha sonra, Flare Finance  genel beta testini duyurdu.

Yakında platformumuz, en iyi 250 BETA Testçisinin kim olacağını görmek için düzenlenen bir yarışmanın yanı sıra bir test ağı ortamında eğlenmek için kitlelere açık olacak.

Tüm kazananlar gıpta ile bakılan Samurai NFT’yi kazanır!

Bir kutlama olarak, Flare Finance ekibi testin 5 katılımcısına 100 XRP verecek. Yarışmacılar rastgele seçilecek ve projenin Twitter hesabına gitmeleri ve  “beğenme, retweetleme ve 3 takipçiyi etiketleme” koşullarını sağlamayla  jetonun bir airdropunu alacaklar.

CNF tarafından bildirildiği üzere, Flare Finance, Flare Network ana ağ lansmanını tamamladıktan sonra FLR tokenlerinin airdropunu yapacak. Flare Foundation çalışanları hariç tüm kullanıcılar airdrop için uygun olacak. Airdrop’ta YFLR ile değiştirilebilen 40 milyon Flare DAO tokeninin teslim edilmesi bekleniyor.

Towo Labs, nükleer sığınakta XRPL düğümünü çalıştırıyor

Öte yandan, Flare Networks, ana ağın lansmanına doğru ilerlemeye devam ediyor. Flare Networks geliştirici ekibinin belirttiği gibi lansman, Q1 ve Q2 2021 arasında planlanıyor.

Flare Networks, ağın başlatılmasını desteklemek için XRP Ledger düğümlerini çalıştırmaya başlayan yeni ortakların eklenmesini kısa süre önce kutladı. En sonuncusu, İsveç’teki bir nükleer sığınaktan XRPL düğümünü çalıştırmaya başlayacak olan Flare Networks’ün geliştirici ortağı Towo Labs. Flare’nin ortağı şunları söyledi :

XRP Ledger’ın uzun vadeli sağlığını ve istikrarını sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak Towo Labs, İsveç’in Stockholm sokaklarının 30 metre altındaki eski bir nükleer sığınak olan Pionen White Mountains’tan bir doğrulayıcı çalıştırıyor.Şimdi bunlar birinin sahip olması gereken türden ortaklar!

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.464074dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22