Ana SayfaKripto Para AnalizleriVisa Anlaşmasının Ardından ACH Coin Yüzde 41 Arttı! Önemli Fiyat Analizi!

Visa Anlaşmasının Ardından ACH Coin Yüzde 41 Arttı! Önemli Fiyat Analizi!

-

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ederken, bazı altcoinlerde önemli haberler ile birlikte sert yükselişler yaşanmaya devam ediyor. Bugün ACH coin, Kredi kartı devi VISA ile anlaşma sağlamasının ardından %41 yükseliş yaşadı.

ACH Coin Haber Sonrası Yüzde 41 Arttı!

Bugün saat 17.21’de CO News telegram kanalında paylaşılan haberde, Visa, Alchemy Pay’i Resmi Hizmet Sağlayıcı Olarak Listelediği belirtildi. İlk haberi paylaşan CO News’den sonra birçok telegram kanalı da haberi paylaşmaya devam etti.

Haberin yayılması ile birlikte ACH coinde %41’lik bir yükseliş hareketi görüldü. ACH coin yazı sırasında 0.01438$ seviyelerinden işlem görüyor. (Bknz: Kripto Paralarda Pasif Gelir Nasıl Yapılır?)

ACH Coinin Resmi Twitter sayfası haberi bu şekilde duyurdu;

ACH Coin Yorum Analizi!

ACHUSDT_2023-01-16_19-52-01_
ACHUSDT_2023-01-16_19-52-01_

ACH Coin grafiğini incelediğimizde, günlük direnç bölgesinin üzerinde hareket ettiğini görüyoruz. ACH coin için takip edilmesi gereken destek bölgesi 0.01217$ fiyat bölgesidir. ACH analizde belirtilen direnç bölgesinden satış yemesi halinde, düşüş hareketini destek bölgesi olarak belirttiğimiz 0.0121$ ile 0.0113$ bölge aralığına düşüş hareketi gerçekleştirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

ACH Coin için önemli direnç bölgelerini incelediğimizde, en yakın direnç bölgesinin 0.015$ fiyat seviyesinde olduğunu görüyoruz. ACH, 0.015$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatırsa yükselişini 0.179$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

ACH Coin Fiyat Analizi! (Kısa Vade)

ACHUSDT_2023-01-16_19-58-25_
ACHUSDT_2023-01-16_19-58-25_

ACH coin fiyat grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 0.01279$ bölgesi olduğu söylenilebilir. ACH coin, 0.01258$ bölgesinin üzerinde mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş trendine devam edebilir. (Bknz: Satoshi Nakamoto Kimdir?)

ACH coin yazı sırasında 0.014$ fiyat seviyelerinden hareket ediyor. ACH coin, yükseliş hareketine devam etmesi için en yakın direnç bölgesi olan 0.0145$ üzerinde mum kapanışları gerçekleştirmeli. Belirtilen bölgenin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştiremez ise düşüş hareketini 0.01279$ bölgesine kadar düşüş hareketine devam edebilir.

Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler