VET, ETC Fiyat Analizleri 15 Ağustos 2021

etcc

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VeChain(VET)

Daha önceki; VET analizimde bahsettiğim gibi hemen hemen Bitcoin ile beraber hareket etsede son zamanlarda Bitcoin’in ani düşüşlerinden pekte etkilenmeden yükselişini sürdürdüğünü görüyoruz.

Yazımı yazdığım sırada VET Yaklaşık %11’lik bir artış ile 1,12 ₺’den işlem görmekte. Her ne kadar bir çok altcoinin gölgesinde kalmış gibi gözüksede, geleceği en parlak coinlerden biri olduğunu düşünüyorum.

VeChain için önümüzdeki 15 gün çok kritik olduğu kanaatindeyim, yaptığı hareketler ve destek direnç seviyeleriyle birlikte başlamış olduğu ralliye devam edebilir. Gözünü diktiği hedef 2₺, aşağıda günlük grafikte gördüğümüz gibi bu aslında çok zor bir ihtimal değil. Bir çanak şeması doğuyor gibi gözüküyor.

VET’in Özellikle ağustos ayından başlayarak yıl sonuna kadar yatırımcılarını üzmeyeceğini düşünüyorum.

Lakin en önemli nokta şu, her ne kadar son haftalarda Bitcoin‘den uzakmış gibi hareketler sergilesede, Bitcoin’in bir ralli yapmasıyla beraber yükselişinin hızlanacağında hem fikiriz.

vet

Ethereum Classic (ETC)

ETC Son zamanlarda oldukça popüler bir Coin haline geldi. Bunun sebebinin bir çok analist tarafından Ethereum‘un yükselen fiyatı ve artan popileritesi olduğu görüşündeler.

ETC-2

Haksız da sayılmazlar çoğu yatırımcı, artık Ethereum’a yatırım yapamadığından dolayı ETC’ye yöneliyor. Ethereum Classic anlık olarak 65$’dan işlem görüyor. Hatırlayacaksınız ki; Nisan-Mayıs aylarındaki büyük rallide 180$ seviyelerini kadar görmüştü. Peki ETC’nin yıl sonuna kadar olan hedefi neler gelin beraber inceleyelim.

Büyük yükselişin ardından, ETC  uzun süredir yatay olarak seyrediyor her ne kadar inişli çıkışlı bir grafik sergilesede, bu iniş çıkışlar çok derin kesikler gözükmüyor.

80$ Barajı ETC için en kritik seviye diyebilmemiz mümkün, bu hedef kırıldığı takdirde 120$’a kadar yıl sonunu getirebilir. Lakin bir de işin ters boyutu var, olaki yönlerini aşağı doğrultursa, ve 45$ direnci kırılırsa ETC için Şubat ayındaki seviyelere dönmesi mümkün olabilir.

Ağustos-Eylül ayları özellikle AltCoinler için çok kritik olduğu görüşündeyim, bu dönem içerisinde yıl sonunu nasıl getirebileceğimiz hakkında net fikirler elde edebileceğimizi zannediyorum.

Anlık tabloya baktığımda iyimser konuşabiliyorum, özellikle RSI çok güzel bir yükselişin habercisi niteliğinde olabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster