Venus (XVS) Fiyat Tahmini: Nereye Kadar Yükselecek?

analiz-13

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçtiğimiz günlerde yükseliş hareketine başlayan Venus (XVS), bu hareketini hızlandırdı ve son 24 saat içerisinde yüzde 30 yükseldi. Ayrıca Venus, DeFi kategorisinde yer almaktadır. Bugün sizler için XVS’nin nereye kadar yükselebileceğini, destek ve direnç seviyelerini analiz ettik. İnceleyelim.

XVS Nereye Kadar Yükselecek?

XVS-02.17-1

Uzun süredir düşen bir trend içerisinde işlem gören XVS, trenddeki destekten tepki alamayarak büyük bir düşüş yaşadı. Düştüğü noktadan itibaren güçlü bir tepki aldı ve kısa vadede yükseliş trendine geçti. Kırmızı çizgiler ile gösterilen kısa vadeli trenddir. Trendin direncinde birkaç tane mum kaydettikten sonra direnci de kırmayı başardı. Ancak önündeki 14,7 dolardaki sarı çizgili alan ise güçlü bir direnç bölgesidir. Burayı kırması zor görünüyor.

Bollinger bandına baktığımızda, üst çizgisini çoktan kırdığını görüyoruz. Gerçekleştireceği düzeltmede, orta banda kadar gerileyebilir. Bu orta bant, neredeyse uzun vadeli düşüş trendinin destek bölgesi ile örtüşüyor. Yüksek ihtimalle orta Bollinger bandından destek alacaktır. Alamadığı taktirde, kısa vadeli yükseliş trendinin alt çizgisine kadar geri çekilme yaşamadı mümkün görünüyor.

Venus Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

XVS -02.17-2

İlk destek bölgesi olarak 11 dolar seviyelerini kabul edebiliriz. Bu bölge ocak ayındaki küçük direnç bölgesidir. Şu anda o direnç bölgesi destek olarak görev gördüğü için bu alanın doğrulanması gerekiyor. Bu alan doğrulanırsa tekrardan yükselişe geçebilir. Diğer destek bölgesi olarak 8,5 doları ele alabiliriz. Bu bölge güçlü bir alan durumunda olduğu için bu derece güçlü hareketler sergileyen bir altcoinin bu desteğin altına sarkması zor görünüyor. Onun dışında 7,5 dolar ve 6,2 dolar seviyeleri de destek olarak görev görmektedir. Ancak 7,5 dolardaki desteği de çok güçlü görünüyor.

Direnç noktalarını ele alırsak, ilk olarak 14,7 doları hedeflemesi gerekiyor. Ancak bu aralıksız yükselişten kaynaklı olarak yüksek ihtimalle bu seviyeden ret yiyecektir. Ret yedikten sonra destekten tepki alıp bu seviyeyi kırabilir. Onun dışında 16,7 dolar ve 23,1 dolar seviyeleri de direnç olarak görev almaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster