Ünlü Analist Bitcoin’in 185 Bin Dolar Olmasını Bekliyor!

Bitcoin Mi Altın Mı?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ünlü analist twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile Bitcoin’i değerlendirdi ve satmak istediği seviyeleri takipçileri ile paylaştı.

İnsanlar Neden Bitcoin Satıyor!

Yatrımcılar Neden Bitcoin Satıyor?
Yatrımcılar Neden Bitcoin Satıyor?

Ünlü Analist Alex Krüger insanların bu seviyelerde neden Bitcoin’i almak yerine satmaya çalıştıklarına anlam veremediğinden bahseden açıklamalarda bulundu. Yaptığı paylaşımlarda bunu mizahi bir dil ile eleştiren analist düşüşlerde alınmasının uygun olacağını söyledi.  Yüksek seviyelerde alan insanların düşük seviyelerde satması çoğu analist tarafından eleştirilen bir hareket olsa da özellikle yeni yatırımcının çok fazla yaptığı bir hatadır.

Bitcoin 185 Doları Görebilir Mi?

Bitcoin 186 Bin Dolar Olabilir Mi?
Bitcoin 186 Bin Dolar Olabilir Mi?

Ünlü analist Kaleo twitter hesabından yaptığı paylaşımda elinde ki Bitcoinleri satacağı yeri takipçileri ile paylaştı. Kaleo temel olarak stratejisinin Bitcoin 150 bin dolara çıktıktan sonra yavaş yavaş çekileceği yönünde olduğunu söylüyor. 150 bin doların altına indiğinde ise yönü aşağı çevireceğini ekliyor. Ancak analist açıklamalarına “Yine de 185 bin dolar ile 215 bin dolar seviyelerine güzel bir fitil bırakarak zirveye çıkabileceğini düşünüyorum ama hedefim zirveye çıkmak değil.” sözlerine yer verdi.

Bitcoin ve Teknoloji Endüstrisi

Bitcoin ve NASDAQ Grafiği
Bitcoin ve NASDAQ Grafiği

Ünlü analist Kaleo NASDAQ grafiğini paylaşarak “İki kırmızı kutuya dikkat edin. Bitcoin, teknolojide gördüğümüz büyüme ile aradaki farkı yakalayacak ve kapatacak. Bu çok hızlı gerçekleşecek.” açıklamalarında bulundu. NASDAQ ile Bitcoin tablosunun benzer hareket ettiğini ve Bitcoin’in verdiği boşlukların doldurulacağını, ve NASDAQ hareketine yetişeceğini söyledi.

Korku ve Aç Gözlülük Endeksi

Bitcoin Yatırımcıları Hakkında Yorum Yapan Analist
Bitcoin Yatırımcıları Hakkında Yorum Yapan Analist

Kaleo açıklamalarında korku ve aç gözlülük endeksi ile ilgili de konuştu. İnsanların Bitcoin yükselirken alım fırsatı beklediklerini ve her şeyleri ile Bitcoin almak için düşmesini dört gözle beklediklerini söyledi Düşünce ise herkesin almaktan uzak durmasının tuhaflığından bahsetti. Kaleo bu düşüşlere bir alım fırsatı gözüyle bakıyor. Piyasanın insanlara bir fırsat verdiğini ancak insanların korku sebebi ile bu fırsattan uzak durduklarına açıklamalarında yer verdi. Birkaç ay önce insanların Bitcoin satın almak için neredeyse çocuklarını teminat göstereceklerini belirterek bir tuhaflık olduğunu mizahi bir dil ile paylaştı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster