NASDAQ Analistinin İzlemeye Aldığı Altcoin!

cardano
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın teknoloji borsası olarak bilinen NASDAQ en çok takip edilen borsalardan biridir. Nasdaq’da analizlerini paylaşan Chris Markoch, son zamanlarda altcoin projelerine odaklanmış durumda.

Analist Cardano (ADA)’ya Dikkat Çekti

Cardano’nun gerçek bir yenilik sunmak istediğini, bu nedenle ADA’nın altcoin evreninde anlamlı bir konum elde edebileceğini söylüyor. Cardano’yu “Yeni Nesil Ethereum” olarak adlandıran analist, Ethereum ile birçok ortak noktası olduğundan bahsediyor.

Cardano bilindiği üzere proje ve yaptıklarıyla eşsiz bir kripto para birimi. Bunun yanında Eylül ayında yapılacak Alonzo güncellemesiyle bu yazın en potansiyele sahip coinlerinden.

Ağın akıllı sözleşmeler üzerindeki vurgusu ile Ethereum’un bir sonraki, daha çevik versiyonu olarak konumlandığını belirtiyor. Ayrıca, proof-of-work (PoW) konsensüs mekanizmasını kullanan ETH’ye karşı proof-of-stake (PoS) kullanan Cardano’nun avantajlı olduğunu söylüyor.

Markoch, son olarak Force Bridge projesine dikkat çekiyor. Bu projede iki önemli işlem türü gerçekleştirilecek. Birincisi, iki ağın da yerel coin’lerini birbiriyle değiştirilmesine izin vermesi. Bir diğeri ise her iki zincirde de “wrapped” tokenlerin oluşumuna izin verilmesi. Markoch bu durumu fazlasıyla yarar sağlayacağını düşünüyor.

Markoch: Analist, ”Her altcoinin bir geleceği olduğuna veya olması gerektiğine ikna olmadım. Bu, kripto yatırımcılarının karar vereceği bir soru. Ancak Cardano’nun piyasadaki en ilgi çekici altcoin hikayelerinden birine sahip olduğu görülüyor. Blockchain internetinin nasıl görünebileceği üzerine tartışma başlatarak, kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesini engelleyen rahatsız edici sorunlardan birine bir çözüm sunmaya çalışıyor” dedi.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.59dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!