Tron, IOTA, Sushi Fiyat Analizi: 6 Ağustos 2021

kripto-paralar-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Londra Hard Forku takiben Ethereum’un fiyatı 2.800 doların üzerinde kapandıktan sonra, diğer altcoinler son 24 saat içinde kazançlar gördü. TRX ve IOTA’nın talepleri ani direnç seviyelerinin üzerine sıçradı, SUSHI ise %8.2’lik bir artış kaydetti.

Tron (TRX)

Tron (TRX)

Tron, yazı yazılırken yükseliş işareti gösterdi. Fiyatı, 24 saat içinde %2,8’lik bir tırmanıştan sonra 0,070 dolarda kaldı. Grafikte yükseliş momentumu işaretleri görüldüğünde, TRX için bir sonraki fiyat noktası 0,072 dolar olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 68’de kaldı ve önemli satın alma gücünü vurguladı. Müthiş Osilatör de piyasadaki yükseliş gücünü gösterdi. Yazı yazılırken Chaikin Money Flow düşüşüne rağmen, boğa bölgesi iyi göründü. Bu, fiyatın önümüzdeki birkaç işlem sırasında yükseliş trendi izleyebileceğinin bir işaretiydi.

Ancak fiyatın buradan düşmesi durumunda destek bölgesi 0.066 dolar seviyesinde bekliyor olacak.

IOTA

IOTA

IOTA, altcoin fiyatının yazı yazılırken 0,886 dolar olması nedeniyle %7 kazandı. Sürekli yükseliş momentumu ile 0.970 dolar seviyesini de test edebilir.

Ancak, IOTA önemli kazanımlar göstermesine rağmen, son birkaç işlem sırasında fiyat hareketi biraz sakin kaldı. Aynı fikir, Müthiş Osilatör ve MACD göstergesinde zayıf momentumun görüntülenmesiyle doğrulandı.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) ise tam tersine, alım baskısında bir artış kaydettikten sonra yarı çizginin üzerinde görüldüğü için yukarı yönlü sinyaller verdi.

Sushiswap (SUSHI)

SUSHISWAP (SUSHI)

Yazı yazılırken, SUSHI %8.2’lik kazancın ardından 9.17 dolardan işlem görüyordu. Satın alma baskısının artmasıyla birlikte fiyat, birkaç gün içinde ikinci kez 9.45 dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışabilir.

Müthiş Osilatör, grafiklerde yeşil sinyallerin güçlendiğini gösterdi. Göreceli Güç Endeksi (RSI), 60’lık bir okuma kaydetti ve yükseliş belirtisi verdi.

Son olarak, Bollinger Bantları artan fiyat oynaklığı beklentisiyle verdi.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster