SUSHI Fiyat Analizi! Yükselişe Hazır Mı?

SushiSwap

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SushiSwap kripto para piyasasında oldukça popüler bir kripto para. Peki yükselişe geçmeye hazır mı? İşte Sushi fiyat analizi!

SUSHI Karar Verecek!

SUSHI İçin Karar Anı!
SUSHI İçin Karar Anı!

Uzun süredir belirli bir range içinde ilerleyen altcoin bu range içinden çıkarak bir karar vermek için çabalıyor. Geçtiğimiz günlerde üst bandını denemiş ancak kırmayı başaramamıştı. Buradan gerileyen Sushi uzun süredir kıramadığı direnç seviyesinden bir kez daha ret yemiş oldu. Uzmanlara göre bu kırılmanın gelmesi için piyasayı yukarı yönlü taşıyacak bir haber gerekebilir. Çünkü bu seviyeyi kırmak için yukarı yönlü bir momentum ile kırması çok daha muhtemel.

Sushi Direnç Seviyesi!

SushiSwap Destek Seviyesi
SushiSwap Destek Seviyesi

Popüler altcoin için ilk direnç seviyesi 9 dolar seviyesi diyebiliriz. Haziran ayının ortasından bu yana bu bölgenin üzerinde günlük kapanış yapmayan SushiSwap için önemli bir seviye dersek yanılmayız. Bu seviyenin ardından karşılaşabileceğimiz bir diğer potansiyel direnç ise 9,68 dolar gibi gözüküyor. Bu seviyeye zaman zaman fitil atsa da ret yiyerek bölgede tutunmayı başaramamıştı. Yazımızın yazıldığı an itibari ile Sushi 8,44 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Uzmanların tahminine göre destek seviyesinden aldığı tepki ile direncini test etmesi beklentiler arasında.

Sushi Hangi Seviyeleri Korumalı? Destek Seviyeleri!

SushiSwap Destek Seviyesi
SushiSwap Destek Seviyesi

Eskiden üzerine çıkmakta zorlandığı bir seviye olan 8 dolar seviyesi şu an destek konumuna dönüşmüş gibi gözüküyor. Bir süredir bu seviyenin üzerinde tutunmayı başaran Sushi için bu seviye son derece önemli bir seviye gibi gözüküyor. Bunun yanında bir diğer destek seviyesi ise 7,10 dolar gibi gözüküyor. Bu seviyenin ardından bir başka destek konumu ise Bitcoin’in sert düşüşünün ardından tepki aldığı 6,30 dolar seviyesidir. Bu bölgelerin korunması halinde Sushi’nin dirençleri deneyerek yıpratması bekleniyor. Şu an için lider kripto para birimi Bitcoin’in yönünün SushiSwap ve birçok altcoinin yönünü de belirleyeceğini unutmamak lazım.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster