Solana (SOL) Fiyat Analizi ve Önemli Seviyeleri!

Solana Fiyat Analizi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in geri çekilmesi ile bir çok altcoin gibi düşüşe geçen Solana hızlı bir toparlanma gösteriyor. İşte Solana için kritik seviyeler!

Solana Güçlü Kalmayı Başarıyor!

Solana Düşüşlerde Güçlü Duruyor!
Solana Düşüşlerde Güçlü Duruyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin’in düşmesi bir çok altcoini etkiledi. BTC düştüğünde altcoinlerin geri çekilmesi gayet normal bir durum. Ancak düşüşlerde yüzde 60 yüzde 70 oranında düşen kripto paralarda var. SOL bu düşüşlerde sağlam bir duruş sergiliyor ve belki de az etkilenen kripto paralar arasına giriyor. Sevilen ve popüler olan bir altcoin olan SOL daha önceki düşüşlerde de sağlam durmayı başarmıştı. Bu gün için neredeyse tüm kripto paralarda bir artış söz konusu. Dün yaşanan büyük düşüşlerin ardından bir tepki alan kripto paralar bir miktar artış ile güne başladı.

Solana Destek Seviyeleri!

Solana Yükselen Trendi ve Destek Seviyesi!
Solana Yükselen Trendi ve Destek Seviyesi!

Popüler altcoin daha önce 19 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşasa da 24,50 dolar seviyesinde tutunmayı başarmıştı. Bu sefer yaşanan düşüşte o seviyeyi kırmış ve 23,43 dolar seviyesinden tepki almıştır. Şu an için 24,50 dolar seviyesinin altında bir kapanış yapmadığı sürece bir problem gözükmediği söylenebilir. Eğer seviye kaybedilirse yaptığı son dip 23,43 dolar dolara gerileme yaşayabilir. Bu seviyede güçlü bir alım görmesi muhtemel olduğu için tutunmayı başarma ihtimali de yüksektir diyebiliriz. SOL Haziran ayının sonlarında bir yükseliş trendine oturmayı başarmıştı. Ancak kripto para piyasasının olumsuz haberlere maruz kalması ile bu trendin üzerinde ilerlemeyi başaramamıştı.

Solana Direnç Seviyeleri!

Solana Direnç Seviyeleri!
Solana Direnç Seviyeleri!

SOL önceki destek seviyesi olan 26,24 dolar seviyesini kaybetmişti. Bu kaybın ardından eski destek seviyesi karşımıza direnç olarak çıkacaktır. Bu seviyeyi kırması ve tutunmayı başarması durumunda 28.58 dolar seviyesindeki direnç noktasını test edebilir. 35 dolar seviyelerinde ise önemli bir direnç seviyesi olan SOL geçtiğimiz haftalarda bu direnci kırmayı başarmıştı. Ancak lider kripto para birimi Bitcoin’in yaptığı sert hareketler Solana’nın tekrar düşüş yaşamasına ve direnç seviyesinin üzerinde tutunamamasına sebep olmuştur. Solana yazımızın yazıldığı an itibari ile 25,50 dolar seviyesinden işlem görüyor. Buradan sonra karşısına çıkan ilk önemli seviye bahsettiğimiz eski destek noktası olacaktır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster