Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana (SOL) Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

  Solana (SOL) Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

  -

  Solana coin grafiği ile karşınızdayız. Bu analizimizde sizlere Solana coinin önemli destek ve direnç seviyelerini belirttik. Dikkat edilmesi gereken seviyeleri aktardık.

  Solana Coin Yorum Analizi

  SOLUSDTPERP_2022-11-21_17-53-17
  Coinotag

  Solana grafiğini geniş zaman diliminde görüntülediğimizde, önemli destek bölgesi olan 13$ bölgesinin altında işlem gördüğünü görüyoruz. Solana için 13$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatmadığı sürece düşüş hareketine devam edebileceğini söyleyebiliriz. (Bknz: Destek Nedir?)

  Solana coin eğer düşüş hareketine devam ederse, düşüş hareketini 9 dolar seviyesine kadar devam ettirebilir. Fakat Solana coini haber odaklı da takip etmemiz gerekiyor. Solana ekosisteminin en büyük yatırımcıları ve kurucuları arasında yer alan FTX borsasının likidite krizi Solana coine de ciddi derecede zarar verdi.

  Solana Coin Kısa Vadeli Fiyat Analizi!

  SOLUSDTPERP_2022-11-21_17-49-40-1
  Coinotag

  Solana coin kısa zaman diliminde önemli destek bölgesinde bulunuyor. 2 saatlik zaman diliminde bullish engulfing bölgesinde bulunan solana coin bu bölgeden yükseliş hareketini başlatabilir.

  Solana coin yükseliş hareketini başlatmak istiyorsa ise 10.90$ bölgesinin üzerinde kalmaya devam etmesi gerekiyor. Solana coin bu bölgenin üzerinde kalmayı başarır ise fiyat hareketini 15.80$ bölgesine kadar devam ettireceğini düşünüyorum. Bu şekilde bir hareket gerçekleştirmesi halinde yatırımcılarına %30’luk bir kazanç sağlamış olacak. (Bknz: FED Nedir?)

  Belirtilen 10.90$ seviyesinin altında mum kapatması ve o bölgenin altında düşüş hareketine devam etmesi halinde solana coin 9$ bölgesine kadar düşüş hareketini devam ettirebilir. Solana coin için 9$ bölgesi haftalık ve günlük önemli destek bölgesidir.

  Solana yatırımcılarının, FTX borsası ile alakalı ABD ve SEC tarafından yapılacak açıklamaları dikkatle takip etmesi gerektiğini düşünüyorum.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler