Solana Coin Yorum! Yükseliş Devam Edecek Mi?

coinotag

Solana Coin gün içerisinde %8 yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Bu yazımızda Solana Coinin önemli destek ve direnç seviyelerini inceledik.

Solana Coin Yorumu!

Solana grafiğini incelediğimizde, 3 Günlük zaman diliminde destek bölgesine tutunmaya çalıştığını görüyoruz. Bu destek bölgesi olan 12$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine devam edeceğini düşünüyorum. (Bknz: Teknik Analiz Nedir?)

12 Dolar seviyesi altında 3 Günlük mum kapanışı gerçekleşmesi halinde düşüş hareketine devam edeceğini düşünüyorum. İlk destek bölgemiz ise 9$ bölgesidir. 9$ bölgesinin altına sarkması halinde Solana coin yatırımcıları için kötü bir dönemin içine girdiğimizi söyleyebilirim.

Solana Coin Yorum Analizi

Solana Coin Grafiğini incelediğimizde, 2 Saatlik zaman diliminde önemli destek bölgelerinden tepki aldığını ve yükseliş hareketini 14.50$ bölgesine kadar devam ettirdiğini görüyoruz.

Kısa zaman diliminde grafikte belirttiğimiz yeşil bölgenin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine 15.80$ bölgesine kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Eğer yeşil bölgemizin altına sarkar ise ve mum kapatırsa gri bölgemize kadar düşüş hareketi devam edebilir. Kısa zaman diliminde gri bölgemiz ciddi destek bölgelerimizden biridir. (Bknz: Yutan Boğa Formasyonu Nedir?)

Analizde belirtilen yeşil ve gri destek bölgelerimizin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine 18$ seviyesine kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version