Ripple (XRP) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

XRP-forest

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ripple (XRP) yorum analizimizle birlikte, Ripple Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, XRP için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Ripple yorum analizimizin detayları…

Ripple Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

xrp

Ripple (XRP) teknik analizimizle birlikte, Ripple’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Ripple fiyatının teknik görünümünü gözlemliyoruz. Bir önceki XRP analizimizde çizdiğimiz yapılar halen sağlıklı gözüküyor. Fiyat, önceki analizimizde çizdiğimiz üçgen yapısını yukarı kırdıktan sonra belli bir yükseliş ivmesi yakalamış. Ancak Bitcoin’in son zamanlardaki sert düşüş hareketlerinden dolayı beklenilen yükselişin gelmediğini görüyoruz. piyasa dinamikleri açısından her fiyata etki edebilen Bitcoin, burada da beklenilenin gerçekleşmemesini sağlamış.

XRP günlük analizini biraz daha yorumlayalım. Görünen o ki Ripple coin, yükselen trendini bu satış baskısında kırmış. Bu durumun fiyat açısından negatif olduğunu belirtelim. Teknik olarak şimdiki beklentimiz fiyatın majör destek hattına kadar bir düşüş gerçekleştirmesi olabilir. Bahsettiğimiz majör destek bölgesinin fiyat aralığı $0.90 ile $0.78 seviyeleri arasında oluşmaktadır. Bu bölge grafik açısından oldukça güçlü bir bölgedir. Fiyat, alıcıların biriktiği bu bölgeye bir temas gerçekleştirirse yoluna daha sağlıklı şekilde devam edecektir. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi, BTC faktörünü unutmamak gerek. Olası bir sert düşüşte veya yükselişte grafik bu durumdan etkilenecektir. Orta vade fiyat hareketleri olarak hala oldukça pozitif görünen kripto para piyasasında Ripple’da majör direnç hatlarını test edecektir diye düşünüyoruz.  Grafikte görünen ara direnç hatları aşıldıktan sonra temel açıdan ana hedef $1.65 ve $1.58 aralığıdır diyebiliriz.

Ripple Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

xrp

XRP yorum analizi ile birlikte Ripple coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, XRP fiyatının bahsettiğimiz durumlara nasıl tepki verdiğini daha yakından gözlemliyoruz. Analizimizde düşen trendimizi biraz daha uzattık. Düşen trendin anlık seviyesi $0.96 olarak gözüküyor. Bu seviye bir destek görevi görebilir ancak yinede asıl destek bölgemiz majör destek hattıdır. Gerçek bir likidite kazanmak için XRP bu bölgeyi test etmeli. Direnç olarak çalışacak başka bir yapımız ise $1.20 seviyesidir. Bu seviyenin ve $1.32 ara direnç seviyemizin grafikte etki ettiği gücü görüyoruz. Yani olası bir yükseliş hareketinde ise yine satış seviyesi olarak çalışabileceğini belirtelim. Ayrıca Düşüşün yavaşladığını ve dönüş emareleri verdiğini görüyoruz. Fakat bu düşüşte asıl önemli etken Bitcoin olduğu için, onun hareketlerini yakından incelemek daha sağlıklı olacaktır.

Ripple (XRP) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $1.20
Zayıf Destek $0.96
Güçlü Destek $0.90 – $0.78
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster