Ripple (XRP) Fiyat Analizi Yorumu! Yükseliş Kapıda Mı?

XRP-forest

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ripple (XRP) coin geçmişten beri zor dönemler geçirmiş ancak kripto para piyasasının vazgeçilmezi olmuş bir coindir. Yatırımcılarının kendisine olan güveni oldukça fazla olsa bile SEC ile yaşadığı mahkeme durumu fiyatın üzerinde satış baskısı oluşmasına neden olmuştur. Peki yakın tarihte XRP fiyat hareketleri neyi göstermekte? Teknik analizleri grafikler ile birlikte inceleyelim.

XRP Coin Günlük Fiyat Görünümü (1G)

Xrp1d

XRP coin’in genel görünümü yorumlayacak olursak; önceki analizimizde belirttiğimiz üçgen yapımız kırılım yapmış gibi görünmekte. Bu kırılım öncesi bir fake (sahte) kırılım görüyoruz. Bu kırılım yapısı normal olup genelde yükseliş hareketi öncesi yaşanabilmektedir.

Yükselen trend yapımızın fakeout’u sonrası yeniden başlayan yükseliş hareketi ile düşen trendimiz kırılmış bulunmakta. Yeşil hacimli bir mumla yaşanan kırılım ile ilk direnç seviyemize testin geldiğini görmekteyiz. Önceki XRP analizimize ulaşmak için lütfen tıklayın.

Dilerseniz daha yakından grafiğimizi inceleyelim.

XRP Coin Kısa Vade Teknik Analiz (4s)

Xrp4h

Ripple analizimizi daha yakından incelediğimizde yapımızı daha net görmekteyiz. Düşen trendimize yapılan fakeout sonrası yükseliş hareketine başlayan XRP buradan %12’lik bir yükseliş sergilemiş. İlk hedefimize ($1.21) ulaşıldıktan sonra fiyatın geri çekildiğini görüyoruz. Bu direnç seviyesi üzerinde gelecek 4s mum kapanışı XRP coini diğer seviyelere taşıyabilir. Mevcut destek seviyemiz ise $1 seviyesi civarı diyebiliriz.

XRP Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $1.32
Güçlü Direnç $1.21
Güçlü Destek $1
Güçlü Destek $0.90 – $0.78
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster