Diğer
  Ana SayfaHaberRipple (XRP) Üzerinde SEC Davasının Bir Etkisi Oldu mu?

  Ripple (XRP) Üzerinde SEC Davasının Bir Etkisi Oldu mu?

  -

  Ripple, son 24 saatte %6’lık bir artış sayesinde fiyat hareketinde büyük bir artış gördü. Altıncı en büyük kripto para, yazı yazılırken 0.75 dolardan biraz çekingen bir şekilde işlem görüyordu. Ripple’ın Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu  SEC ile devam eden davasına rağmen , fintech firması en son Q2 2021 Piyasa raporunda etkileyici bir tablo çizdi.

  Ripple’nin işlem hacminde ki artış

  Ripple (XRP)

   

  Yukarıda belirtilen rapora göre , Ripple ve SEC ile ilgili devam eden davaya rağmen XRP için günlük işlem hacmi yüksekti. Aynı şekilde, 2021 yılının ikinci çeyreğinde günlük işlem hacmi 2,26 milyar dolardan 4,49 milyar dolara yani neredeyse iki katına çıkarak %98’lik bir artış kaydetti

  Grafikten de anlaşılacağı gibi, XRP’nin fiyatı 1,96 dolarlık bir zirveye tırmandı ve böylece genel piyasa duyarlılığını yansıttı. Aynı dönemde, Bitcoin de Nisan ortasında tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 64.800 dolara ulaşmıştı.

  Ancak bu ralli çok uzun sürmedi. XRP, bir hafta içinde yerel zirvesinden yüzde 30 düştü ve Mayıs ortasındaki geniş kripto piyasası düzeltmesine yenik düştü.

  Ripple bu hareketi neden yaşadı?

  Yayınlanan rapora göre,

  “Başta fidye yazılımı saldırıları, çevresel kaygılar, Elon Musk’ın tweet’leri ve düzenleyici incelemeler olmak üzere ikinci çeyrekte piyasa oynaklığına katkıda bulunduğu bildirilen olaylarda herhangi bir eksiklik yoktu. 2021’in ikinci çeyreği, kripto piyasası değerinde önemli artışlar ve ardından istikrarlı bir düşüş gördü.”

   

  XRP’nin oynaklığı yüzde 11,5’e yükseldi. Aslında BTC (%5.0) ve ETH’den (%7.3) daha volatildi. Bununla birlikte, satış istatistikleri, burada görülebileceği gibi, 2. çeyrek satışları ve alımları altında olumlu bir senaryo sergiledi.

  Ripple (XRP)

  Net alımlar, bir önceki çeyreğe göre 150.34 milyon dolardan (%5 artışla) 157.92 milyon dolara yükseldi. Yukarıda bahsedilen rakamlar Ripple için olumlu bir işaret yansıttı. Kısa süre önce, Ripple, düşük likiditeye rağmen Japonya’da ODL hizmetlerine hızlı büyüyen APAC bölgesinden daha fazla yararlanma planlarıyla başladı.

  SEC ve Ripple davası sürüyor…

  SEC Davası şu anda araştırma aşamasında. Hakimin emrine göre, olay tespiti için son tarih 31 Ağustos’a, bilirkişi keşfi 15 Ekim’e kadar uzatıldı.

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler