Ana SayfaHaberPiyasa Düşerken Ripple (XRP) Yükseliyor! İşte Muhtemel Sebepler

Piyasa Düşerken Ripple (XRP) Yükseliyor! İşte Muhtemel Sebepler

-

Günümüzde dijital para birimleri ekosistemine kötü bakış açısıyla birlikte, XRP, kısa vadeli Bitcoin (BTC)’nin hakim fiyat etkisinden kopmuş altcoinler listesine katıldı. XRP’nin bu hareketlerinin tek sebebi var, yatırımcıları!

Ripple (XRP) Bir Başkadır, Bu Dava Hepimizindir!

Kripto para şu anda $ 0.3869 karşılığında alınıp satılıyor ve yazının yazıldığı zaman yüzde 6.01 artış gösteriyor. Etkili olarak, XRP, geçtiğimiz hafta içinde elde ettiği zararı şimdi yavaş yavaş temizliyor.
XRP Günlük GrafikGörsel Kaynağı: CoinMarketCap
Ripple (XRP)‘nin güvenli bir yükselişe yakalanması oldukça zor, çünkü konuyla ilgili güncel belirsizlik, bir güvenlik mi yoksa değil mi olduğu konusunda. İlgili ödeme şirketi Ripple Labs Inc ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava giderek planlanan sona yaklaşırken, koinin en güçlü destekçileri bugün alım yapma kampanyasına katılmış gibi görünüyor.
XRP’nin alım talebini artıran tüm temellerin dayandığı şey, farklı yurisdiktörlerde ödeme tokeni olarak kullanımının artması. Ripple, dünya çapında diğer ödeme başlangıçları ile farklı anlaşmalar imzalamaya devam ediyor, bu da XRP için uzun vadede olumlu bir alt not oluşturuyor.
XRP ile ilgili olan iyimserlik, Ripple’ın davaya karşı olsa bile, tokenin operasyonlarının engellemeden devam edebileceği ülkelerde gerekli bir temel oluşturacağı gerçeğine dayanıyor.

XRP’nin Sahipleri Farklıdır!

XRP’nin bugün piyasada bulunan çoğu yeni dijital para biriminden daha güçlü bir itibara sahip olduğu gerçeği. 19.6 milyar dolarlık bir piyasa değeri üzerinde altıncı sıradaki kripto para olmasının yanı sıra, geniş bir sahiplik tabanına da sahip.

Artık kapalı olan FTX Vadeli İşlemler Borsası, daha önce CoinOtag tarafından rapor edildiği gibi, müşterilerine yaklaşık 93 milyon dolarlık XRP koinleri borçlu. Token, şimdi XRP Ledger aracılığıyla yeni bir akıllı sözleşme itişi için ana varlık olarak faturalandığında, yakın zamanda daha yaygın bir dominans kaydedilecek.
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler