Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriOMG Network Hedef Seviyeler Nereler?

  OMG Network Hedef Seviyeler Nereler?

  -

  OMG Network Orta Vadeli Hedefleri

  OMG Network 02.24 1

  Altcoinin günlük grafikteki RSI değeri 30 seviyelerinde seyir görmekte. Bu sonuçtan yola çıkarak fiyatın bir üst direnç bölgesine kadar geri çekilme gerçekleştirebileceğini söylemek mümkün.

  Aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devamı durumunda ilk destek 3,051 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu destek seviyesinin ayıların satış baskısına maruz kalması durumunda 2,418 dolar seviyelerine kadar düşüş sürebilir. Yukarı yönlü oluşacak fiyat hareketleri doğrultusunda ilk direnç 4,831-5,015 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Boğaların alım baskısının devamı durumunda OMG Network fiyatı tekrardan 5,677 dolar seviyelerinde işlem görebilir. Bu bölgenin alım baskıları sebebiyle kırılımı durumunda 6,962 dolar seviyesi majör direnç görevi görecektir.

  Destek noktaları: 3,051 – 2,418

  Direnç noktaları: 4,831 – 5,015 – 5,677 – 6,962

  OMG Kısa Vadeli Düşen Kanal İçinde!

  OMG Network 02.24 2

  Altcoin tarafında kısa vadeli düşen kanal görünümü mevcut. RSI 26 seviyesi de göz önüne alınarak kanalın üst bölgesinin üzerine geçmeyecek kadar düşüşün düzeltmesi sürebilir.

  Yukarı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda altcoin tekrardan kanalın üst kısmına denk gelen 3,909 dolar seviyelerine yükselebilir. Bu seviyelerin üzerinde kapanış gerçekleştirmesi durumunda 4,197 dolar direncine doğru ilerleyişi söz konusu olabilir. Alımların artması durumunda altcoini EMA100 ve 4,479 dolar direnci karşılayacaktır. Bu bölgelerin boğaların alım baskısı ile aşılması durumunda bir sonraki direnç 4,955 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Aşağı yönlü gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda altcoin için ilk destek noktası 3,158 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölgenin altına doğru gerçekleşecek satışlar sonrası fiyat 2,801 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

  Destek noktaları: 3,158 – 2,801

  Direnç noktaları: 3,909 – 4,197 – 4,479 – 4,955

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler