Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEnjin Coin Tarafında Düşüşün Düzeltmesi Gelecek mi?

  Enjin Coin Tarafında Düşüşün Düzeltmesi Gelecek mi?

  -

  Enjin Coin Orta Vadeli Fiyat Hedefleri

  Enjin Coin -02.24-1-

  ENJ coinin düşen trend bölgesinden aldığı tepki sonrasında %40’lık bir düşüş gerçekleştirdiği görülmekte. RSI 3o değeri ile aşırı satış bölgesinde bulunmakta. Bu bölgenin kaybı durumunda 1 dolar altında işlem görebilir.

  Yukarı yönlü oluşacak fiyat hareketleri doğrultusunda minör direnç 1,477 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Boğaların bu bölge üzerinde alım baskısı oluşturması durumunda fiyatın tekrardan 2,012 dolar seviyelerine yükselmesi muhtemeldir. 2 dolar üzerinde kalınması durumunda düşen trend kırılımı ve yatay direnç kırılımı gerçekleşmiş olacaktır. Bu bölgenin üzerine çıkılması için EMA100 kırılımı gerçekleşmesi gerekmektedir. Boğaların baskılarının devamında altcoin tekrardan 2,753 dolar direncini yukarı kırmaya çalışacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ise ilk destek 1,279-1,201 dolar aralığında bulunmaktadır. Bu bölgenin altında gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda 0,925 dolar seviyesinin görülmesi muhtemeldir. Bu seviyenin altına düşülmesi durumunda 0,735 dolara kadar geri çekilme sürebilir.

  Destek noktaları: 1,279 – 1,201 – 0,925 – 0,735

  Direnç noktaları: 1,477 – 2,012 – 2,753

  Enjin Coin Kısa Vadeli Geri Çekilme Yaşanabilir!

  Enjin Coin 02.24 1

  Altcoinin 10 saatten fazladır düşmekte olduğu görülmektedir. Bu yaşanan düşüş sonrasında RSI 30 seviyesinin altında seyir görmekte. Bundan yola çıkarak aşırı satış bölgesinde olduğunu ve fiyatın bir üstteki direnç bölgesine kadar geri çekilme yaşayabileceğini söylemek mümkün.

  Aşağı  yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda ilk destek 1,181 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Ayıların satış baskısına devamı durumunda ENJ fiyatı 1,039 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir. Yukarı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda ilk başta beyaz ile belirtilmiş düşen trend ve direnç bölgesinin kırılımı gerçekleşmelidir. Trend kırılımı sonrası karşılaşılacak direnç 1,469-1,537 dolar aralığında bulunmaktadır. Bu bölgenin üzerine çıkılması durumunda orta vadeli düşen trend eğik direnç görevi görecektir. Trend üzerinde yukarı yönlü devam edecek hareket karşısında 1,698 dolar seviyesi direnç görevi görecektir. Bu bölgenin üzerine çıkılması durumunda orta vadeli düşen trend kırılımı gerçekleşmiş olacaktır. Direncin desteğe dönüşmesi durumunda ise altcoin için 1,915 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

  Destek noktaları: 1,181 – 1,039

  Direnç noktaları: 1,469 – 1,537 – 1,698 – 1,915

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler