Oasis Network (ROSE) Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

analiz-10

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçtiğimiz dönemlerde oldukça ilgi gören ROSE, piyasayla beraber düşüşler yaşamaya devam ediyor. Ayrıca DeFi kategorisinde yer aldığı için de ilerleyen zamanlarda da tekrardan odağı üzerine çekebilir. Ancak yükselen trendini aşağı yönlü kırdı. Bugün sizler için ROSE’un trend analizini yaptık ve destek-direnç bölgelerini belirledik.

ROSE Düşen Trendde İşlem Görüyor!

ROSE-02.20-1

Noktalı sarı çizgi ile gösterilen alan, uzun vadeli yükselen trendini temsil ediyor. Bu trendi aşağı yönlü kırdığı için formasyon bozulmuş gibi görünebilir ancak, tekrardan yükselişe geçerse bu sahte kırılım göz ardı edilebilir. Ayrıca uzun vadeli trendinin desteğinde bir süre işlem görmesine rağmen, piyasadaki olumsuz koşullar yüzünden aşağı sarktı. Kısa vadeli bir trend çizdiğimizde, bu alanın aşağı yönlü olduğunu görüyoruz. Bu alan kesik beyaz çizgiler ile belirtilmiştir. Bu trendin alt bölgesinden tepki alması olası görünüyor. Tepki aldıktan sonra üst çizgiye kadar ilerleyebilir. Piyasadaki olumsuz hava dağıldıktan sonra trendi kırarak tekrardan eski uzun vadeli trendine geri dönebilir.

Bollinger bandı kısmına baktığımızda ise, alt bandı aşağı kırdığını ve buradan bir tepki almasının mümkün olduğunu görüyoruz. Kısa zamanda sert bir tepki alarak yukarı yönlü ivme kazanabilir. Ayrıca RSI da 32 seviyesine gerilediği için Bollinger bandını da destekliyor. Kısaca bu seviyelerden tepki alması çok olası görünüyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ROSE-02.20-2

Neredeyse destek seviyesinde işlem gören ROSE, 0,23 dolara kadar gerileyebilir. Ancak bu seviyenin altına düşüş yaşarsa önünde büyük bir boşluk olduğundan büyük düşüşler beklenebilir.

Önündeki ilk direnç ise 0,28 dolar seviyesi kabul görebilir. Alacağı tepkiden kaynaklı olarak bu seviyeyi kırabilir. Bu seviyeden sonra güçlü bir direnç olan 0,33 dolar seviyesini zorlayabilir. Olası büyük yükselişlerde 0,37 dolar seviyesine ulaşabilir. Bu seviyeyi kırarsa tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydedebilmek için 0,598 dolar seviyesini kırmak isteyecektir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster