Metaverse Coin Bloktopia (BLOK) Yorum Analizi

metaversecoinotag-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bloktopia (BLOK) coin Metaverse alanında projeleri olan bir kripto paradır. Son Metaverse hype’ından sonra güçlü bir yükseliş dalgası yaşayan BLOK coin için düzeltme hareketi bitti mi? Önemli destek ve direnç seviyeleri neler? Beraber yorumlayalım.

BLOK Coin Yorum Analiz

Blok

BLOK coinin genel fiyat yapısını yorumluyoruz. Grafiğe baktığımızda çıkışından itibaren mükemmel bir yükselişe sahne olmuş BLOK coin son zamanlarda düzeltmede gibi gözüküyor. Peki bu düzeltme nerede son bulabilir? Yeni bir yükseliş dalgası için BLOK coin yatırımcıları hangi seviyeleri takip edecekler? BLOK coinin temel açıdan iyi şekilde proje yönettiğini söyleyebiliriz. Yatırımcılarını çokça mutlu eden BLOK coin için kritik seviyeleri beraber inceleyelim.

BLOK Coin Teknik Analiz Yorumu

Blok

BLOK coinin teknik analizini yorumlamak istersek öncelikle kritik bir yapıyı ele almak isteriz. Grafikte görünen düşen trend yapısı (kırmızı çizgi) fiyatın düzeltme açısı olarak nitelendirilebilir. Yakın zamanda ise bu düşen trend yapısı kırılım sağlamış. Bu tür grafiklerde düşen trend yapısına retest beklemediğimizi söyleyelim. O halde BLOK coin nasıl fiyat hareketi sergileyecek?

Düşen trendlerin kırılımı teknik açıdan düşüşün bittiğini bize belirtir. Bu analiz yorumunda ise aynı durum söz konusu. Ancak düşüşün bitmesi demek hemen yeni bir yükseliş dalgasının geleceğini bize söylemez. Mesela bir grafik yapısı satış baskısını kırdığında bir süre akümüle aşamasına girebilir. Söylemek istediğimiz şeyi başka bir analiz yorumumuzla birlikte açıklayalım.

Blok

Altcoinlerde akümüle süreci yatay fiyat hareketleri demektir. Bu yatay yapılar destek ve direnç arasında gerçekleşir. Fiyat için oldukça pozitif olarak karşımıza çıkarlar.

Grafikte özellikle destek ve direnç seviyelerine dikkat ediyoruz. Destek ve direnç yapıları arasında olası akümüle sürecini sizin için gösterdik. Kritik akümüle süreci destek veya direnç bölgesinin kırılımı ile sonlanacaktır. Sonrasında ise yükselişin devamı beklenebilir. Olası yükseliş durumunda son tepenin testini bekleriz.

BLOK Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.132
Güçlü Direnç $0.111 – $0.099
Güçlü Destek $0.072 – $0.062
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster