Marvel Bombayı Patlattı! Açın Yolu İlk Resmi NFT Geliyor!

Marvel

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Marvel, VeVe marketplace ile ortaklık yapıyor. Ortaklar ilk Marvel NFT’sini piyasaya sürecek. Spider-Man, ilk Marvel NFT’si olacak!

Marvel NFT Pazarına Giriyor!

Marvel

Marvel’in bir ay önce NFT pazarına gireceğini açıkladı. Marvel ve Non-Fungible Token (NFT) hayranları benzer şekilde heyecandan yerinde duramıyor. Markanın nihayet resmi çıkışını yapması için olan bekleyiş sona erdi. Marvel’ın cana yakın karakteri Spider-Man, büyük tanıtım için öne çıkıyor.

EVET! Marvel NFT piyasasına harika bir başlangıç ​​yaptı. Resmi kripto koleksiyonlarında, Marvel’in türünün ilk örneği olacak. Spider-Man NFT’leri çok yakında hazır olacak. Aslında, bir söylentiye göre koleksiyonlar bu hafta sonu piyasaya çıkacak.

Net Tarih Belli Oldu! İşte Geliyorlar…

marvel

 

Özellikle duyuru hem Marvel’dan hem de VeVe’den geldi. İşbirliği yapan ortaklar, web-slinging kahramanının gelişini NFT şeklinde duyurmaktan mutluluk duyuyorlar. Daha da net olmak için yapılan açıklamada, ortaklar beş tür Spider-Man koleksiyonunu piyasaya süreceklerini açıkladı. Tüm türler 7 Ağustos 2021’den itibaren satışa sunulacak.

Özellikle, Spider-Man dijital heykellerine yalnızca VeVe pazarından erişilebilir olacak. Ayrıntılı olarak, bu Spider-Man NFT’lerinin fiyat aralığı her biri 40 ila 400 dolar arasında olacak. Dahası, fiyat ölçeğindeki her adım arttıkça toplam baskı sayısı daralacaktır.

Öyle Herkes Kafasına Estiği Gibi Satın Alamayacak

NFT

Örneğin, “orta” nadirlikteki Amazing Spider-Man NFT, yalnızca maksimum 32.000 alıcı için geçerli olacak. Öte yandan, ‘gizli nadir Ultimate Animated Spider-Man NFT sadece 1.000 adet ile sınırlı olacak.

Bu Örümcek Adam NFT’lerinin 3 boyutlu “dijital heykeller” olduğunu belirtmek gerekir. Bu, tüm açılardan görüntülenebilecekleri ve görüntülenebilecekleri anlamına gelir. Böylece, her NFT sahibi, isterlerse NFT’lerini özelleştirilmiş bir sanal showroom’da gururla sergileyebilir.

Sadece Spider-Man ile Sınırlı Kalamayacak!

marvel

Daha heyecan verici haberlerde, yakında daha fazla Marvel NFT’sigelecek. Buna ek olarak, yeni NFT’ler bu ayın sonunda gelecek. Bu nedenle, bu olayı anmak için VeVe, Ağustos 2021’i ‘Marvel Ayı’ olarak adlandırıyor.

Başlangıç ​​olarak, VEVE ilk olarak Marvel Comics #1’in beş farklı kapağını sunacak. Bu, markanın 1939’da çıkan ilk orijinal çizgi romanıdır. İnsan Meşalesi ve Sub-Mariner’ı dünyaya ilk getiren çizgi romandır. Bu NFT’nin dağıtımı çekiliş şeklinde gerçekleşecek.

Ek olarak, VeVe ayrıca Captain America NFT’lerini ‘Marvel Mightys’ dijital figürleri şeklinde piyasaya sürecek. Bu da çekiliş şeklinde gerçekleştirilecektir. Sette Steve Rogers, Bucky Barnes, Sam Wilson, Red Skull ve John F. Walker gibi diğer önemli karakterler de yer alacak. Her çekiliş kutusu, 13 dolar ‘a satılacak.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster