Loopring (LRC) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-9

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Loopring (LRC) yorum analizimizle birlikte, Loopring Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, LRC için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Loopring yorum analizimizin detayları…

Loopring Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

lrc

Loopring (LRC) teknik analizimizle birlikte, Loopring’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Loopring fiyatının son haftalarda muhteşem bir artış yaşadığını gözlemliyoruz. Piyasanın kötü havasına hiç kapılmayan LRC coin için durumlar oldukça pozitif gözükmekte. Dip seviyeden ralli boyunu ölçtüğümüzde %920’lik bir yükseliş sergileyen LRC, anlık olarak yükselişin düzeltmesini yapıyor gibi görünüyor.

Grafikte gördüğümüz üzere bu kadar sert yükselişler yaşayan coinlerin bir süre aşağı sarkma yaşamaları oldukça doğal diyebiliriz. Dip seviyelerden yapılan yatırımların kar alma olan bu süreç, bakalım analizde hangi önemli seviyeleri bizlere işaret ediyor. Beraber yorumlayalım…

Loopring Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

lrc

LRC yorum analizi ile birlikte Loopring coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, LRC fiyatının kendine destek ve direnç bölgeleri oluşturduğunu görüyoruz. Analiz yorumunda incelediğimiz LRC coin için iki destek bölgesi mevcut. Bu bölgelerden ilki $2.27 ile $2.10 seviyeleri arasında oluşmuş alıcılı alandır. Bu destek bölgesi fiyata yakın seviyelerde bulunuyor. Olası bir düşüş durumunda fiyatı ilk tutacak bölge burası gibi gözüküyor. Ayrıca bir alt seviyede diğer destek bölgemizi ise $1.68 ile $1.39 seviyeleri oluşturuyor. LRC coin fiyatının düşüşe devam etme ihtimalinde ziyaret edilebilecek seviyeler buralar diyebiliriz.

LRC coin analizimizde ek olarak bir satıcılı bölge gözümüze çarpıyor. Bu direnç bölgesi ATH seviyesini kapsıyor. Loopring coinin ulaştığı en yüksek seviye artık direnç bölgesi olarak çalışıyor. Bu yaşadığımız ralli sonrası akümüle hareketinin gelmesi bizleri şaşırtmayacaktır.

lrc

LRC coin analizimize ek olarak bir yapı daha ekledik. Bu yapı ise bizlere satış baskısını temsil eden düşen trend yapısı. Minör ölçekte düşen trendin kırıldığını görüyoruz. Teknik olarak bu hareketten sonra son direnç seviyesi test edilecektir. ATH seviyesindeki direnç bölgesinin testini bekleyebiliriz. Ancak şöyle bir durum mevcut; kırılan düşen trend sonrası hacimli hareketler gözlemleyemiyoruz. Bu durumda fiyatın destek hatlarını test etmesi ihtimal dahiline giriyor. Destek bölgesinin testinden sonra LRC coin hacim toplayabilirse bu sefer ATH seviyesini kırmaya çalışacaktır.

Loopring (LRC) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $3.8 – $3.53
Güçlü Destek $2.27 – $2.10
0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook