Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriLitentry (LIT) Fiyat Analizi: Orta-Uzun Vadeli

  Litentry (LIT) Fiyat Analizi: Orta-Uzun Vadeli

  -

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde yükseliş yaşamaya devam ediyor. LIT son 1 haftada %25’lik bir yükseliş yaşadı.

  LIT Sert Yükselişler Yaşayabilir!

  Altcoin yazım sırasında 4.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoinin grafiğinde omuz-baş formasyonu gözlemleniyor. Bu omuz-baş formasyonunun hedefi 8 dolar seviyeleridir. Ancak bu formasyonun gerçekleşmesi için 4.9 dolar seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor. Altcoin bir kaç gün önce bu seviyenin üzerine sert bir yükseliş yaşamıştı. Ancak Bitcoin‘in 58.000 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüş yaşamasıyla birlikte LIT fiyatı tekrardan 4.9 dolar seviyesinin altına düştü.

  LIT-10.28-1

  Litentry haftalık grafiğinde bir simetrik üçgen oluşumu gözleniyor. Bu hafta yukarı yönlü fiyat hareketleri ile simetrik üçgenin üst çizgisinin üzerine yükselen altcoin Bitcoin’in son sert düşüşü ile birlikte tekrardan bu simetrik üçgenin içinde işlem görüyor. Bu simetrik üçgenin yukarı yönlü kırılımı ile altcoinde yukarı yönlü sert fiyat hareketleri gözlenebilir.

  LIT-10.28-2

  LIT haftalık grafiğinde aynı zamanda fincan-kulp formasyonu gözlemleniyor. Bu formasyon genellikle yükseliş öncesi boğa formasyonu olarak tanımlanır. Ek olarak bu oluşumun hedefi 16 dolar seviyeleridir.

  Litentry Kısa Vadeli Analiz

  LIT yazım sırasında 4.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.9 dolar seviyeleri olacaktır. Ancak bu seviyenin aşılması ile 5.7 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş gerçekleşebilir.

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam etmesi ile altcoinde sert yükselişler gözlemlenebilir. Ek olarak MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Ayrıca önümüzdeki seanslarda bir ayı geçişinin olabileceği görülüyor. Momentum altcoin için negatif seyrediyor.

  LIT-10.28-3

  Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi dün ki düşüşte de destek görevi gören 20 günlük hareketli ortalama olacaktır. Bu hareketli ortalama altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumumda 4 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat harrketlerini de takip etmeleri gereklidir. BTC yazım sırasında 61.400 dolar seviyelerinden işlem görüyor. En yakın destek seviyesi 60.000 dolar seviyelerinde bulunurken en yakın direnç seviyesi 62.000 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler