Ana SayfaKripto Para AnalizleriLitecoin (LTC) 70 Dolar Mı Olacak? 19 Kasım 2022

Litecoin (LTC) 70 Dolar Mı Olacak? 19 Kasım 2022

-

Direnç seviyesinde bulunan LTC için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Litecoin (LTC) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

ltc

Anlık olarak 63.73 dolardan işlem gören LTC direnç seviyesi olarak belirlediğimiz 65.74 dolardan tepki almaktadır. Bu seviyeden daha öncesinde de satışların geldiğini fark etmekteyiz. Bu nedenle burası bizler için kar alım seviyesidir. Çünkü gelecek satışlar fiyatı destek seviyesine götürmek isteyecektir. (bknz: Retest Nedir?)

Destek seviyesi olarak belirlediğimiz bölge ise 53.87 dolardır. Bu seviyenin test edilmesi halinde fiyatta bir tepki oluştuğunu önceki fiyat hareketlerinde de görmekteyiz. Bu nedenle buradan işleme girmeliyiz ve fiyatın 59.47 dolara gitmesini beklemeliyiz. Eğer fiyat burayı yukarı yönlü kırar ise tekrar 65.74 dolar test edilecektir.

Litecoin (LTC) Orta Vadeli Fiyat Analizi

litecoin331

Orta vadeli fiyat analizimize baktığımızda karşımıza daha net yapılar çıkmaktadır. Direnç seviyesinde bulunan LTC 63.63 dolardan aşağı yönlü bir tepki alabilir. Bu tepkinin bizleri 48.57 dolara kadar götürmesini bekleriz. Destek seviyemiz olan bu bölge bizler için güçlü bir destektir. (bknz: Hareketli Ortalama Nedir?)

Direnç seviyemiz olan 63.63 doların yukarı kırılması durumunda ise bizleri bekleyen bölge 70.38 dolardır. Bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır. Çünkü buradan alınacak tepki fiyatın daha öncesinde de olduğu gibi destek seviyesine ilerlemesini sağlayacaktır. Stop olarak belirlediğimiz seviye 45.98 dolardır.

Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler