Kripto Para Piyasasına Avrupadan Hamle Geldi!

deutsche-telekom-t-systems-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Avrupa’nın en büyük telekomünikasyon sağlayıcısı Deutsche Telekom Pazartesi günü yaptığı açıklamada, firmanın Celo adıyla bir Kripto para tutmak için Coinbase Custody’den yararlanacağını duyurdu. Celo, merkezi olmayan uygulamalara bağlanan, EVM uyumlu ve ağ, sahiplerinin kripto varlığını paylaştırmasına izin veren, mobil öncelikli bir platformdur.  Deutsche Telekom, celo jetonlarını Coinbase Custody ile tutarken, yan kuruluşu T-Systems MMS için coinleri stake edecek.

Deutsche Telekom, Coinbase Custody ile Celo Tokenlerini Güvenceye Almayı Planlıyor

Kripto para

Mobil iletişim markası T-Mobile’ın sahibi Deutsche Telekom AG, firmanın merkezi olmayan kripto para ekonomisine katıldığını açıkladı. Büyük telekom şirketi, özelleştirilmek için devlete ait Deutsche Bundespost’tan ayrıldıktan sonra 1995 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Avrupa’nın en büyüğü haline geldi.

Avrupanın En Büyüğü Onlar

Kripto Para

Deutsche Telekom o zamandan beri Fortune 500 şirketi olmayı başardı ve şu anda ilk 100 firma arasında yer alıyor. Pazartesi günü firma, firmanın celo hisselerini paylaştırmak için Coinbase Custody’yi kullandığını açıkladı.

Deutsche Telekom, 20 Nisan 2021’de Celo ağına katıldığını açıkladı ve firma, “Celo ağı için altyapı” sağladığını açıkladı. O sırada, T-Systems CEO’su Adel Al-Saleh, hareketin blockchain teknolojisine doğru ilerlemek için hesaplanmış bir prosedür olduğunu açıkladı.

Kripto Para ve Blockchain İle Yakından İlgileniyorlar

Blockchain

Al-Saleh, “T-Systems tarafından işletilen altyapı ile birlikte Celo’ya yaptığımız yatırım, şirketimizin halka açık bir blok zinciri ağına katılmak için stratejik bir yaklaşım benimsemesini sağlıyor” dedi.

Pazartesi günü yapılan duyuru, Deutsche Telekom’un firmanın celo tokenlerini Coinbase Custody’ye emanet ettiğini detaylandırıyor. Telekom firması Coinbase’in hizmetlerinin “güvenlik ve güvenlik” sağladığını ve firmanın “soğuk depolama işlevinin Deutsche Telekom’un CELO tokenlerini emanetçiye verme kararında önemli bir faktör olduğunu.” söyledi.

Coinbase’deki kurumsal satış EMEA başkanı Guillaume Chatain, firmanın Deutsche Telekom’un token varlıklarını saklamayı seçmesinden memnun olduğunu açıkladı.

“Avrupa’nın en büyük telekomünikasyon sağlayıcısı olan Deutsche Telekom’un CELO coinleri için bizi emanetçi olarak seçmesinden çok memnunuz. CELO coinleri, CUSD ve CEUR, mobil ödemelerde devrim yaratmada hayati bir rol oynayacak, daha adil, daha erişilebilir ve şeffaf bir finansal sistem oluşturmaya yardımcı olacak. ”dedi duyuru sırasında.

Siz bu gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster