Coinbase’den Dev Adım! Veri Toplama Şirketini Satın Alıyor!

Coinbase Borsası!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında bulunan Coinbase, veri toplama şirketi olan Zabo’yu satın alıyor. İşte detaylar!

Coinbase Veri Şirketini Satın Alıyor!

Coinbase Veri Şirketini Satın Alacak!
Coinbase Veri Şirketini Satın Alacak!

Yapılan duyuruya göre Coinbase, rakibi Kraken de dahil olmak üzere büyük kripto para borsaları ve cüzdanlarına veri entegrasyon hizmetleri sunan büyük kripto para birimi girişimi olan Zabo’yu satın almak için süreci başlattı. Zabo 2018 yılında kurulan bir şirket. Amacı çeşitli borsalardan ve cüzdanlardan kripto para hesaplarını bağlamak için teknoloji geliştirmek. Web sitesine göre Coinbase’in rakibi olan Kraken dahil 50’den fazla borsa ve cüzdana hizmet sağlıyor. Bunların arasında Ledger, BitGo, FTX gibi isimlerde mevcut.

Kripto Paraları Ana Akım Haline Getirmek!

Kripto Paralar Ana Akım Haline Geliyor Mu?
Kripto Paralar Ana Akım Haline Geliyor Mu?

Zabo şirketinin kurucusu Alex Treece konu ile iligli açıklamalarda bulundu. “Son üç yılda, harika ekibimiz, müşterilerimiz, yatırımcılarımız ve ortaklarımızın yardımıyla, herhangi bir kripto borsası, cüzdan, protokol veya hesaba bağlanmak için dünyanın en güçlü aracı olarak Zabo API’yi kurmayı başardık.” ifadelerine yer verdi. Bunun yanı sıra “Kripto para birimini ana akım haline getirme misyonunu ilerletmede belki de diğer tüm şirketlerden daha fazlasını yapan Coinbase’e katılmaktan çok heyecanlıyız” dedi.

Coinbase Ne Yapmaya Çalışıyor?

Coinbase Ne Yapmaya Çalışıyor!
Coinbase Ne Yapmaya Çalışıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase  Amerika Birleşik Devletlerinin’de en büyük kripto para borsası. Bu yıl içerisinde satın alma işlemlerini hızlandırmış gibi gözüküyor. Dev borsa blokchain veri analizi platformu Skew gibi bir çok şirketi satın alıyor. Bunların yanında blokchain altyapı platformu Bison Trails ve Ticaret yürütme platformu Routefire ile ilgileniyorlar. Bu şekilde bir çok kripto para girişimi satın almak için adım atıyorlar. Bu sayede kripto para pazarında olan elini güçlendirmek isteyen Coinbase Nisan ayında Nasdaq’ta listelenmişti. Özellikle veri analiz şirketleri ile ilgilendiği ortada. Bunun sebebinin ise istatiksel verileri eline almak istemesi. Bu sayede daha güçlü bir politika izleyecek ve bu şekilde büyümeye odaklanacak. Şirketin bundan sonra yeni kripto girişimleri arayacağı tahmin ediliyor. Ancak bir sonraki hamlesi tam olarak bilinmiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster