Harmony (ONE) Fiyat Analizi: İkili Dip mi Oluşturuyor?

analiz-13

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Harmony (ONE), geçtiğimiz aylarda ilgileri üzerine çekerek oldukça popülerleşmişti. Ancak tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 56 düşerek kötü bir performans sergiledi. Buna rağmen son 1 haftada neredeyse yüzde 34 yükselerek tekrardan adından söz ettirmeye başladı. Analizimizde, ONE coinin fiyat hedeflerini ve destek seviyelerini ele aldık.

ONE İkili Dip Formasyonu mu Oluşturuyor?

ONE-02.09-1

Yükselen bir trendde hareketine devam eden ONE, son düşüşlerde bile trend üzerindeki desteğini korumaya devam etti. Bunlardan farklı olarak, ikili dip formasyonu oluşturduğu da gözlerden kaçmadı. Eğer ki bu formasyonu başarı ile tamamlarsa önceki gerçekleştirmiş olduğu hareketi tekrardan gerçekleştirerek yeni yüksek seviyelere ulaşabilir. Önceki hareketinde yaklaşık 0,175 dolar civarlarından 0,375 dolar seviyesine yükselerek yüzde 112’lik bir ralli gerçekleştirmişti. Aynı oranda tekrar yapacağı bu hareket, ONE fiyatını yeni zirvelere ulaştırabilir.

Trendin alt çizgisinde işlem görmeye devam etmesi bile yükselişin durmayacağı anlamına geliyor. Hazirandaki dip seviyesinden, tüm zamanların en yüksek seviyesine yüzde 707’lik bir patlama yaşayan ONE, aynı popülerliği tekrar kazandığında şimdiki seviyesinin katbekat üstüne çıkabilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ONE-02.09-2

Destek ve direnç bölgelerini ele aldığımızda, 0,165 dolar seviyesinin büyük bir destek alanı olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu yazının yazıldığı sırada 0,21 dolardan işlem gören ONE, destek bölgesinde bulunuyor. Aslında tam olarak destek bölgesi denilebilmesi için o bölgeyi kırdıktan sonra doğrulaması gerekiyor. Piyasaya bağlı şekilde hareket ettiği için, olası bir düşüş durumunda 0,165 dolar civarındaki desteğe sarkabilir. Yükseliş senaryosunda ise bir üst seviyede bulunan 0,27 dolar direncini zorlayabilir. Bu da yaklaşık olarak yüzde 25’lik bir yükselişe tekabül etmektedir.

Yine de düşüş şimdilik pek olası görünmüyor. Günlük grafiğe göre MA200’den destek alan ONE, yükseliş senaryosu oluşturmak için çaba sarf ediyor. Hem ikili dip senaryosu, hem Bitcoin fiyatının yükselmesi, hem de MA200’den destek almasından kaynaklı olarak yeni rekorların gelmesi söz konusu gibi görünüyor.

Harmony (ONE), işlem hızının çok yüksek olması ve ölçeklenebilirliği sayesinde gözde katman-1 projelerinden birisidir. Piyasadaki olumsuz havanın dağılması ve kendisine katalizör görevi görecek olan tasarım özellikleri sayesinde yeni zirvelere ulaşmak onun için zor olmayacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster