Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

  Güncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam edecek mi? Bitcoin için önemli destek ve direnç bölgeleri nereler? Yazımızda sizlere aktardık!

  Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş İçin Bu Seviye Kırılmalı!

  BTCUSDTPERP_2023-01-23_17-34-23
  BTCUSDTPERP_2023-01-23_17-34-23

  Bitcoin grafiğini incelediğimizde, 3 günlük direnç bölgesinin üzerinde yatay hareketine devam ettiği görülüyor. Bitcoin yükseliş hareketine devam etmesi için kısa zaman diliminde 23.000$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirmeli.(Bknz: Bitcoin’in Kurucusu Kimdir?)

  Bitcoin grafiğini kısa zaman aralığında incelediğimizde, 23.300$ seviyelerinde direnç alanı olduğunu görüyoruz. Bitcoin, 23.300$ direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştirmez ise düşüş hareketine 21.600$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Bitcoin’in destek bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgeleri 21.600$ ile 20.500$ seviyelerinde bulunuyor. Bitcoin, yükselişe devam etmek için bu bölgelerin üzerinde mum kapanışlarına devam etmesi gerekiyor. BTC 20.500$ fiyat bölgesinin altında mum kapatırsa düşüş hareketini 20k Dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

  Bitcoin’in Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

  Önemli Destek Bölgeleri!  21.600$ – 20.500$
  Önemli Direnç Bölgeleri! 23.300$ – 24.243$ 
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler