Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

Güncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam edecek mi? Bitcoin için önemli destek ve direnç bölgeleri nereler? Yazımızda sizlere aktardık!

Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş İçin Bu Seviye Kırılmalı!

BTCUSDTPERP_2023-01-23_17-34-23
BTCUSDTPERP_2023-01-23_17-34-23

Bitcoin grafiğini incelediğimizde, 3 günlük direnç bölgesinin üzerinde yatay hareketine devam ettiği görülüyor. Bitcoin yükseliş hareketine devam etmesi için kısa zaman diliminde 23.000$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirmeli.(Bknz: Bitcoin’in Kurucusu Kimdir?)

Bitcoin grafiğini kısa zaman aralığında incelediğimizde, 23.300$ seviyelerinde direnç alanı olduğunu görüyoruz. Bitcoin, 23.300$ direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştirmez ise düşüş hareketine 21.600$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Bitcoin’in destek bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgeleri 21.600$ ile 20.500$ seviyelerinde bulunuyor. Bitcoin, yükselişe devam etmek için bu bölgelerin üzerinde mum kapanışlarına devam etmesi gerekiyor. BTC 20.500$ fiyat bölgesinin altında mum kapatırsa düşüş hareketini 20k Dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

Bitcoin’in Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

Önemli Destek Bölgeleri!  21.600$ – 20.500$
Önemli Direnç Bölgeleri! 23.300$ – 24.243$ 
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler