Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

Güncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam edecek mi? Bitcoin için önemli destek ve direnç bölgeleri nereler? Yazımızda sizlere aktardık!

Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş İçin Bu Seviye Kırılmalı!

BTCUSDTPERP_2023-01-23_17-34-23
BTCUSDTPERP_2023-01-23_17-34-23

Bitcoin grafiğini incelediğimizde, 3 günlük direnç bölgesinin üzerinde yatay hareketine devam ettiği görülüyor. Bitcoin yükseliş hareketine devam etmesi için kısa zaman diliminde 23.000$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirmeli.(Bknz: Bitcoin’in Kurucusu Kimdir?)

Bitcoin grafiğini kısa zaman aralığında incelediğimizde, 23.300$ seviyelerinde direnç alanı olduğunu görüyoruz. Bitcoin, 23.300$ direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştirmez ise düşüş hareketine 21.600$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Bitcoin’in destek bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgeleri 21.600$ ile 20.500$ seviyelerinde bulunuyor. Bitcoin, yükselişe devam etmek için bu bölgelerin üzerinde mum kapanışlarına devam etmesi gerekiyor. BTC 20.500$ fiyat bölgesinin altında mum kapatırsa düşüş hareketini 20k Dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

Bitcoin’in Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

Önemli Destek Bölgeleri!  21.600$ – 20.500$
Önemli Direnç Bölgeleri! 23.300$ – 24.243$ 
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler