Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriFLM Coin Orta Vade Analiz - Kritik Seviyeler Neler?

  FLM Coin Orta Vade Analiz – Kritik Seviyeler Neler?

  -

  Eyül ayındaki düşüşten sonra stabil şekilde yükselişine devam eden FLM coini gelecekte neler bekliyor? Kritik seviyeler neler? Yükseliş trendi bitebilir mi? Beraber inceleyelim.

  FLM Coin Kritik Seviyeler

  Flm

  FLM coinin grafiğine bakış attığımızda kritik bir yapı oluşumu gözümüze çarpmakta. Yapının adı  yükselen takoz olmakla beraber bu yapılar genelde aşağı doğru kırılımlarıyla bilinmektedirler. Ancak marketin pozitif döneminden dolayı, bu takoz formasyonunun çalışmamasını bekleyebiliriz. Yine de formasyonun üst ve alt bandları kritik direnç/destek seviyeleri olarak çalışabilirler. Bu yüzden grafiğimizde seviyeleri belirtmiş bulunmaktayız.

  En son piyasanın ani düşüşü sonrası alt trend yapısında bir ip atlama durumu yaşansa da anlık olarak FLM coin, kendini trendin üstüne atabilmiş gözükmekte. Bu trend yapısının kritik seviyesi $0.48 fiyatı diyebiliriz. Aynı şekilde üst direnç olaraksa $0.58 seviyesi kritik bir önem taşımakta.

  Önemli Destek ve Dirençler

  Flm destek direnç

  Grafiğin biraz daha içine girdiğimizde daha minör destek ve direnç alanlarını görmekteyiz. Olası bir düşüş ihtimalinde öncelikle $0.48 seviyesinin altında bir mum kapanışı, sonrasında trende yapılacak retest ve düşüşün devamı beklenir.

  Altta bizi önemli bir destek bölgesi (mavi kutu) ve seviyeleri beklemekte. Seviyeler grafikte işaretlenmiştir.

  Direnç olarak çalışabilecek seviyeler ise yine grafikte belirtilmiş olup, en kritik direnç seviyesi $0.58 bandı diyebiliriz. Bu seviyenin yukarı kırılımı ve üstünde tutunumu, yükselişi şiddetlendirebilir.

  Lütfen kendi riskinizi yönetin.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler