Ana SayfaHaberKripto Paralar Tarihteki En Büyük Yatırım Akışıyla Karşı Karşıya

Kripto Paralar Tarihteki En Büyük Yatırım Akışıyla Karşı Karşıya

-

CoinShares “Digital Asset Fund Flows Weekly” bloguna göre, kripto para birimi endüstrisine bu hafta 1,2 milyar doları yalnızca ProShares’ten gelen 1,47 milyar dolarlık rekor kıran bir yatırım akışıyla karşı karşıya kaldı.

Rekor Bitcoin Girişleri

Geçen hafta, dijital varlık yatırım ürünleri, yılın önceki haftalarına kıyasla önemli bir farkla şu anda mutlak bir rekor tutan toplam 1,46 milyar dolarlık girişle karşı karşıya kaldı. Yönetim altındaki varlıkların toplam tutarı 76,7 milyar dolara ulaştı.

bitcoin

 

Bu denli büyük yatırım girişlerinin, bu haftaki Bitcoin vadeli işlem ETF’sinin listelenmesine ve onaylanmasına bağlı olduğu ve ProShares’in kripto piyasasına 1,2 milyar dolar getirdiği açık durumda. Bir önceki haftanın en büyük ikinci fon sağlayıcısı, piyasaya 111 milyon dolar getiren ETC Grubu oldu.

Yalnızca iki sağlayıcı fon çıkışlarını bildirdi, CoinShares XBT ve 3iQ toplamda 60 milyon dolarlık çıkışla karşı karşıya kaldı. ETF ürünlerinin yatırımcılar için daha uygun olması nedeniyle çıkışlar büyük olasılıkla fonların yeniden dağıtılacağı anlamına geliyor.

proshares

Altcoin Piyasasına Girişler Devam Ediyor

Piyasadaki en büyük altcoin olan Ethereum, kurumlar tarafından yatırım miktari düşürülse de Solana ( SOL ), Cardano ( ADA )  ve Binance Coin ( BNB ) gibi diğer büyük altcoinler toplam 15,2 milyon dolarlık fon akışıyla hala popüler bir seçim konumunda bulunuyor. Altcoinler toplamda kripto para piyasasına yaklaşık 15 milyon dolar getiriyor ve bu da Bitcoin’in 1,47 milyar dolarlık değerine kıyasla neredeyse var olmayan bir değer.

proshares

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler