Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Para Piyasasından Çekiliyor!

Ethereum

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum kurucu ortağı Antony Di lorio kripto para dünyası ile yollarını ayıracağını ve piyasadan tamamen çekileceğini belirtti. İşte detaylar!

Güvende Hissetmiyorum Açıklaması!

Ethereum Kurucu Ortağı Antony Di lorio
Ethereum Kurucu Ortağı Antony Di lorio

Ethereum kurucu ortağı Antony Di lorio kendini güvende hissetmediğini söyledi. Açıklamasında kripto para dünyasından çekileceğini ve içerisinde bulunduğu ortaklıklara yavaş yavaş bitireceğini söyledi. Açıklamalarında daha büyük sorunlara odaklanırsam daha güvende olacağımı düşünüyorum ifadelerine yer verdi. Kripto paralar ile ilgili bir yatırım yapmayacağını ve mevcut yatırımlarını da satacağını söylemişti.  Kripto paralar ile ilgili olmayan farklı girişimlere yöneleceğini belirtti.

Ethereum Ortağının Her Yerde Korumaları Var!

Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Para Piyasasından Çekiliyor!
Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Para Piyasasından Çekiliyor!

Kendimi güvende hissetmiyorum açıklamalarından sonra bu sözler bazı insanların akılların takılmış gibi duruyor. Kendisi gittiği her yerde kalabalık bir koruma ekibi götürdüğünden dolayı neyden veya kimden çekindiği konusunda söylentiler dolaşıyor. Bu ani karar ile birlikte kripto para piyasasından yatırımları ve ortaklıkları ile birlikte tamamen çekilmesi soru işaretlerini arttırmış durumda. Kendisi buna benzer bir açıklama yapmasa da kimi yatırımcılar bunu farklı noktalara çekmeye çalışıyor gibi gözüküyor. Di lorio, artık bir blokchain projesine finansal olarak destek bile olmayacağını söyledi.

Bundan Sonra İzleyeceği Yol Nedir?

Ethereum Kurcu Orağı Bundan Sonra Nasıl Bir Yol İzleyecek?
Ethereum Kurcu Orağı Bundan Sonra Nasıl Bir Yol İzleyecek?

Ethereum kurucu ortağının bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu. Kendisinin daha önceden de bahsedeceği hayırsever kuruluşlar ile ilgili çalışmaları olabileceği konusunda iddialar mevcut. Bunun dışında Antony Di lorio gayrimenkul yatırımları ile oldukça meşhur. 2018 yılında Kanada Torontoda 22 milyon dolarlık gayrimenkul alımı yaptığı biliniyordu. Tam anlamı ile izleyeceği yol bilinmese de hayırseverlik ve gayrimenkul ile ilgileneceği düşünülüyor.

Kendisinin yatırım yaptığı kripto paraları satması da yatırımcıların bir kısmını yüklü satışların olabilme ihtimaline karşı korkutmuş durumda. Yatırımlarının büyük kısmının Ethereum, Bitcoin, Polkadot ve Cardano’da olduğunu söylemişti. Daha sonrasında ise birkaç yatırımı daha olduğunu ama DeFi dünyasında kaybolmak istemediğini belirtmişti. Elinde ki bu kripto para yatırımlarını da satması bekleniyor.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook