Ethereum İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Lider altcoin Ethereum son günlerde piyasanın volatil olmasına rağmen yatay bir seyirde gidiyor ve sert hareketlerden kaçınıyor gibi duruyor.

Sağlam Bir Duruş Sergiledi!

Ethereum Kolay Kolay Yıkılmıyor!
Ethereum Kolay Kolay Yıkılmıyor!

Analistler Ethereum’un Bitcoin’in 31 bin dolar seviyelerine gerilemesine rağmen ciddi bir gerileme kaydetmediğini ekledi. Bunun yanı sıra Ethereum’un bu sağlam duruşu peşinde ki altcoinleri etkiledi. Bitcoin’in düşmesine rağmen piyasadan ayrışarak son derece yükselen altcoinlerin mevcut olduğunu görmüş olduk. Bunun bir sebebinin de Ethereum’un sağlam bir duruş sergilemesi olduğu düşünülüyor. Ancak yine de bazı analistler Ethereum için düşüş ibarelerinin olduğunu ve dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.

Ethereum Ağında Büyüme Yavaşlıyor Mu?

Ethereum Ağının Büyüme Grafiği Santiment Verileri!
Ethereum Ağının Büyüme Grafiği Santiment Verileri!

Veriler bizlere Ethereum ağında geliştirme çalışmalarının arttığını ancak bu çalışmaların artmasına rağmen büyüme hızlarının düşmeye devam ettiğini bizlere gösteriyor. Bunun lider altcoin için olumlu bir gelişme olmadığını biliyoruz. Arkasında ki sebepler ise net olarak bilinmese de Ethereum yatırımcısının bu büyüme hızının düşmesinden tedirgin olduğunu söylemek mümkün. Bu Ethereum ağını kullanan diğer dijital paralar için kötü bir senaryo olabilir mi sorusuna ise bazı analistler evet yanıtını veriyor. Ancak bu net veriler ile söylenmiş bir cevap değil.

 Ethereum Yatırımcısının Tutumu Ne Olacak?

Ethereum Korku Ve Aç Gözlülük Endeksi
Ethereum Korku Ve Aç Gözlülük Endeksi

Bir kripto paranın projesi kadar yatırımcı kitlesi de o kripto para biriminin geleceği hakkında bizlere fikir verebilir. Yazılarımızda sıkça bahsettiğimiz korku ve açgözlülük endeksi Ethereum için bakıldığında son bir haftadır korkunun hakim olduğunu gösteriyor. Artışlar gelse dahi Ethereum yatırımcısının korkusunun kırılmasına yetmiyor ve bu sebeple fiyat uzun süre yukarı seviyelerde tutunamıyor gibi duruyor. Şimdilik 2000 dolar psikolojik bir destek seviyesi olarak kaybedildi ve bunun pek olumlu bir gelişme olduğu söylenemez. Ancak analistler 1800 dolar desteğine tutunmayı başaran Ethereum’un tekrardan 2000 dolar psikolojik sınırı kırmayı deneyebileceğini ve başarılı olması halinde 2200 dolar direncini test edebileceğini söylüyorlar.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster