Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEthereum Analizi: Yatırım Yapmak için İyi Bir Zaman Mı?

  Ethereum Analizi: Yatırım Yapmak için İyi Bir Zaman Mı?

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş trendi devam ediyor. Altcoinlerin en önemli coini olan ETH fiyatı son 1 haftada %13’den fazla yükseliş yaşadı. Ethereum yükselişe devam edecek mi? ETH’nin yükselişe geçmesi için ne gerekiyor? Güncel ETH analizimiz sizlerle.

  Ethereum Yükselişe Devam Edecek Mi? Orta Vadeli Fiyat Analizi!

  ETH/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  ETH/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  ETH’nin haftalık fiyat grafiğini incelediğimizde, son 1 haftada %13’den fazla yükseliş hareketi gerçekleştirdiği görülüyor. Ethereum (ETH) fiyatının en yakın destek bölgesi 1714$ seviyelerinde bulunuyor.

  İlginizi Çekebilir: Bitcoin Fiyat Analizi: Yükseliş Trendi Devam Edecek mi?

  ETH fiyatı 1714$ seviyesinin üzerinde haftalık mum kapanışlarına devam etmesi halinde yükseliş trendini devam ettireceği düşünülüyor. ETH fiyatı 1714$ seviyesinin alında haftalık mum kapanışı yaparsa bir sonraki önemli desteği 1645$ seviyelerinde bulunuyor.

  Analizde ve analiz yazısında belirtilen destek bölgelerinin üzerinde fiyatlanmaya devam ettiği sürece yükseliş hareketine 2025$ seviyelerine kadar devam edeceği düşünülüyor.

  Ethereum’un Yükselişe Devam Etmesi için Ne Gerekiyor?

  ETH-USDT 12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: Tradingview
  ETH-USDT 12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: Tradingview

  Ethereum, bitcoin ile beraber dün %7’lik bir düşüş hareketi gerçekleştirdi. Ethereum fiyatı birkaç gündür 1714$ ile 1860$ fiyat seviyesi aralığında yatay hareketlerini sürdürüyor.

  İlginizi Çekebilir:  Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

  Birçok yatırımcı Ethereum’un yükseliş trendinin başladığını düşünse de, bazı yatırımcılara göre Ethereum’un 1600$ fiyat bölgesine düşüş yaşayacağını ve daha sonra yükseliş trendine başlayacağını belirtiyor.

  Ethereum (ETH) kısa zaman diliminde yükseliş trendine başlaması için 1800$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirmesi gerekiyor. ETH fiyatı bu 1800$ bölgesinin üzerinde mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketine 1911$’a kadar devam edebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler