Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Fiyat Analizi: Yükseliş Trendi Devam Edecek mi?

  Bitcoin Fiyat Analizi: Yükseliş Trendi Devam Edecek mi?

  -

  Bitcoin bugün %4’lük bir yükseliş yaşamasının ardından, altcoinlerde %5’in üzerinde düşüş hareketleri gerçekleşti. Peki Bitcoin fiyatı düşüşe devam edecek mi? Bu durum altcoinleri nasıl etkileyecek? Güncel Bitcoin Analizini sizlere aktarıyoruz.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Orta Vadeli Fiyat Analizi!

  BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in güncel fiyat analizini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 28.600$ seviyelerinden satış ile karşılaşarak 26.600$ destek seviyelerine düşüş hareketi gerçekleştirdi.

  Bitcoin’in önemli destek ve direnç bölgelerini sizlere aktaracak olursak, Bitcoin’in en yakın direnç bölgesi 28.600$ seviyelerinde bulunuyor. Bitcoin fiyatı bu direnç bölgesini kıramaz ise düşüş hareketini 26.600$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  İlginizi Çekebilir: Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

  Bitcoin’in en önemli destek bölgesi 26.600$ seviyelerinde bulunuyor. Bitcoin fiyatı 26.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş trendini devam ettirmek isteyecektir.

  Bitcoin fiyatı 26.600$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları gerçekleştirir ise düşüş hareketine 25.250$ seviyelerinde bulunan yükseliş trendini başlatmak için kırdığı direnç (artık destek) bölgesine düşüş hareketleri gerçekleştirebilir.

  Birçok yatırımcı Bitcoin’in 25.250$ seviyesine düştükten sonra yükseliş trendine tekrar başlamasını bekliyor.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Tahmini: Ne Beklemeliyiz?

  BTC/USDT 2 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USDT 2 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’ın kısa zaman diliminde fiyat grafiğinin incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan aynı zamanda fib desteği olan 27.730$ seviyesinin altında mum kapanışları gerçekleştirdi.

  Bitcoin (BTC) fiyatı tekrardan kırdığı desteği olan 27.730$ seviyelerine yükseliş hareketi gerçekleştirmek isteyebilir.

  İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

  Eğer bu fiyat bölgesinin üzerinde 2H mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketine devam ederek yatay trendinin alt desteğine 26.600$ kadar düşüş hareketleri gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.

  Ethereum, 21 Ayda Milyonlarca ETH Yakımı Gerçekleştirdi!

  Ethereum EIP 1559'un uygulanmasını takip eden son 21 ayda, milyarlarca dolarlık ETH yakımı gerçekleşti.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler