Ethereum Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

Bu Yazımızda sizlere Ethereum’un önemli destek ve direnç bölgelerini belirttik. Düşüş hareketine devam eden Ethereum için dikkat edilmesi gereken seviyelere gelin birlikte bakalım..

Ethereum Coin Yorum! (Orta Vade)

@CryptoVira

Günlük zaman grafiğini incelediğimizde, haftalık ve günlükte önemli destek bölgesinin altında işlem görmeye devam ediyor. Analizde belirtilen mavi bölge Ether için dikkatle takip edilmesi gereken önemli bölgedir. Eğer gün kapanışını bu mavi bölgenin alında yaparsa düşüş hareketine devam edebilir. (Bknz: Bitcoin Dominance Nedir?)

Ethereum için takip edilmesi gereken destek bölgesi 1199$ bölgesi. Eğer fiyat bu bölgenin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketine devam edebilir.

Bu bölgenin üzerinde kaldığı sürece Ethereum’un 1430$ bölgesine kadar yükseliş hareketi gerçekleştireceğini düşünüyorum.

Ether Coin Analizi! (Kısa Vade)

Ethereum grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, 2 Saatlik zaman diliminde bulunan destek bölgesinde fiyatın tutunmaya çalıştığını görüyoruz.

Grafikte belirtilen yeşil bölgenin (1173$) üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine 1432$ seviyesine kadar yükseleceğini düşünüyorum. Destek bölgesine tutunması ve belirtilen hedefe gitmesi halinde %20’lik spot kazancı sağlamış olacağım. (Bknz: Retest Nedir?)

Destek altına sarkması ve mum kapatması halinde 1070$ bölgesinde bulunan likiditeleri temizlemek için düşüş hareketini o bölgeye kadar sürdürebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version