ENJ Fiyat Analizi! Enjin Nereye Gidecek?

ENJ

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Oyun sektörü içerisinde oldukça kullanılan bir kripto para olan ENJ yönü neresi? Önemli seviyeleri ve fiyat analizi işte sizlerle!

ENJ İçin Veriler Ne Söylüyor?

ENJ Hacim Grafiği
ENJ Hacim Grafiği

Popüler indikatörlerden OBV (Denge İşlem Hacmi) göstergesine baktığımızda hacmin son derece güçlü bir artış yaşadığı ortada. Öyle ki Mayıs ayının başlarından bu yana görülen en yüksek seviyedeyiz. Elbet bu ENJ için olumlu bir gelişme diyebiliriz. Kripto varlığa para girişi olduğunun bir göstergesidir. Buna rağmen bir süredir yukarı veya aşağı yönlü bir kırılma gelmemesi, Enjin’in yöne tam olarak karar vermediği anlamına geliyor. Analistler şimdilik bir kırılma görmeden karar tahminde bulunmanın zor olduğunu dile getiriyorlar.

ENJ Direnç Seviyeleri!

ENJ Direnç Seviyeleri!
ENJ Direnç Seviyeleri!

Enjin’in yükselmesi için bir kaç seviyenin üzerine çıkarak tutunması gerektiği düşünülüyor. Bu seviyelerden ilki 1,51 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu bölgeyi Haziran ayının başlarından beri test eden Enjin kırmayı başaramadı. Zaman zaman üzerine fitil atsa da günlük bir mum kapanışı yapmamış ve geri çekilmiştir. Bu bölgenin dışında bir diğer direnç bölgesi ise 1,74 dolar seviyesidir. Bu bölge Enjin tarafından uzun süredir test edilmiyor. Karşılaştığı ilk direnci tam olarak kıramadığı için bu bölgeye gitmeye gücünün yetmediğini söyleyebiliriz. Şimdilik bu iki seviye oldukça önemli ve kırılması gereken direnç bölgeleridir.

ENJ Destek Seviyeleri!

Enjin Destek Seviyesi!
Enjin Destek Seviyesi!

Enjin’in olası bir düşüş senaryosunda takip edilmesi gereken önemli seviyeleri mevcut. Bu bölgelerden ilki bir süredir tutunmayı başardığı 1,28 dolar seviyesidir diyebiliriz. Yazımızın yazıldığı an itibari ile 1,36 dolar seviyesinde işlem gören Enjin zaman zaman bu bölgeye kadar geriliyor ve buradan tepki alıyor. Bu sebeple bir destek konumu olduğu söylenebilir. Bu bölgenin yanı sıra 1,08 dolar seviyesinde desteğimiz mevcut. Bu bölgeyi kısa bir süre de olsa direnç olarak kırmaya çalışmışlığı da olmuştur. Kırılmasının ardından destek bölgesine dönüşen seviyenin korunması oldukça önemlidir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster