Enjin NFT Token Satışı! İşte Detaylar…

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

EFI, Enjin tarafından geliştirilen Polkadot tabanlı bir parachain olan Efinity’nin yerel kripto para birimidir. küçük yatırımcılara açık olan token satışı sadece iki buçuk saat içinde tükendi. Peki bu projeye neden katılım bu kadar yüksekti? Bu kadar çabuk tükenmesinin sebepleri ardında neler yatıyor. İşte detaylar…

Enjin Projesinin Sağlam Olmasından Dolayı 2.5 Saat İçerisinde Tükendi!

CoinList’te EFI tokeninin halka açık satışı, Enjin’e 20 milyon dolar gelir sağladı. Ve Polkadot’ta bir benzeri olmayan token veya NFT ağının başarılı bir şekilde başlatılması için zemin hazırlandı.

Enjin Perşembe günü yaptığı açıklamada, sadece iki buçuk saat içinde kapanan token satışına toplam 40.089 kullanıcının katıldığını duyurdu. Satış için 600.000’den fazla kullanıcı kaydoldu ve bu da 15 kat fazla abone demektir. Yani ilk dakikalarda talep edenlere öncelik verilerek öyle değıtıldı. CoinList’te ön satışlar böyle ilerliyor.

Enjin NFT ve Enjine Faydası

Enjin

Satışla birlikte Enjin coin, NFT endüstrisi için Polkadot tabanlı blok zinciri olan Efinity’yi desteklemekle 38,9 milyon dolar topladı. Enjin’in ilk EFI satışı, blockchain şirketini Arrington XRP Capital, BlockTower, DFG Group ve diğerlerini içeren yatırımcılardan 18,9 milyon dolar net gelir sağladı.

Efinity, Polkadot ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere herhangi bir blok zincirinden hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez (NFT) tokenleri desteklemek için tasarlanmıştır. Saniyede tahmini 1.000 işleme sahip olan proje, bu da mevcut NFT ve Ether tabanlı protokollerin maliyet ve hız kısıtlamalarını çözme potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

Enjin’in CEO’su Maxim Blagov, NFT’leri “dijital sahiplerinin geleceği” olarak tanımladı. Ve Efinity’nin: “Bu, geleceği ileriye taşımak için sağlam ekosistemimize en son giriş” olduğunu ekledi. Daha sonra şöyle diyerek konuşmasında devam eden Blagov şöyle dedi:

“Yeni nesil özelliklere sahip sınırlandırılabilir, hiper bağlantılı bir blok zinciri olarak Efinity, NFT’leri kolaylıkla kullanmak için gereken altyapıyı sağlayacak ve yaratıcıların yaptığı sürece kullanılmasına izin verecek.”

2021’deki NFT patlaması, Enjin’in yerel kripto para birimi olan ENJ’nin fiyatını önemli ölçüde artırmaya yardımcı oldu. Kripto borsalarında, mart ayı boyunca sekiz kat getiri de dahil olmak üzere, ilk çeyrekte şaşırtıcı bir şekilde %1,700 yükseliş kaydetti.

9 Nisan’da 4,00$’da zirve yaptığından beri, ENJ değeri %70’ten fazla düzeltmeyle geri çekildi.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook