Diğer

  DOT ve BNB Kritik Direnç Seviyelerini Test Ettiler!

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Lider kripto para birimi 48.000 dolar ana direnç seviyesinin üzerinde fiyatlanarak altcoin piyasasının da yükseliş yaşamasını sağladı. DOT son 1 haftada %30’a yakın bir yükseliş yaşadı. Ancak kritik 32 dolar direnç seviyesini aşamadı. Binance Coin ise son 1 haftada %35 fiyat artışı yaşadı. Ancak bu yükseliş 440 ana direnci tarafından sınırlandırıldı.

  DOT Fiyat Analizi

  Polkadot son 24 saatte %6 fiyat artışı yaşadı. altcoin yazım sırasında 31 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 32.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması ile 38 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Polkadot yazım sırasında 50 ve 20 günlük basit hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor. Bu altcoin için pozitif bir durumdur. Ek olarak DOT 20 günlük basit hareketli ortalamanın hemen üzerinde işlem görüyor. Bu hareketli ortalamanın aşağı yönlü kırılımı ile 50 günlük basit hareketli ortalamanın test edilmesi muhtemel olacaktır.

  DOT-10.05-1

  DOT günlük grafiğinde simetrik bir üçgen oluşumu gözlemleniyor. Bu simetrik üçgenin aşağı veya yukarı yönlü kırılımı ile altcoin için trendin netleşmesi muhtemel olacaktır.

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yatay seyrediyor. Bu da ayıların ve boğaların birbirlerine üstünlük kuramadığını belirtmektedir. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi simetrik üçgenin alt çizgisi olacaktır. Bu çizginin kırılımı ile 27 dolar seviyelerine doğru bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak düşüşün derinleşmesi halinde 23 dolar seviyeleirne kadar bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemeldir.

  Binance Coin Fiyat Analizi

  Binance Coin son 24 saatte %6’lık ir yükseliş yaşadı. Altcoin yazım sırasında 432 dolar seviyelerinden işlem görüyor. BNB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 440 dolar sevilerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin üzerindeki istikrarlı fiyat hareketleri ile 460 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Altcoin yazım sırasında 50 günlük basit hareketli ortalamanın hemen üzerinde işlem görüyor. Ancak bu hareketli ortalamanın kırılımı halinde 50 günlük basit hareketli ortalamaya kadar bir düşüş gerçekleşebilir.

  BNB-10.05-1

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde bulunuyor. Bu pozitif bir durumdur. Ancak RSI’ın aşırı alım bölgesine girmesiyle birlikte altcoinde yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  BNB için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 390 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile 340 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüş gerçekleşebilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?