Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi?

Dogecoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi?

-

Dogecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? Dogecoin geleceği ne olacak? Dogecoinin önemli destek ve direnç bölgelerini belirttik.

Dogecoin Yükselişe Devam Edecek Mi?

Lookonchain, 29 Kasım’da Twitter’da balinalar ve piyasa yapıcılar ve bunların kripto para fiyatları üzerindeki etkileri hakkında bir gönderi paylaştı. Gönderiye göre, piyasa yapıcılar ve balinalar her zaman fiyat artışlarının önünde hareket ediyor.

DOGE balina işlemleri (Kaynak: Twitter)

Dogecoin’in en büyük balinası (DOGE) yükselişten beş saat önce yaklaşık 300 milyon DOGE transfer etti. Dogecoin bu transfer işleminden sonra %8’lik yükseliş hareketi gerçekleştirdi.

Dogecoin Fiyat Analizi! Önemli Destek ve Dirençler!

DOGEUSDTPERP_2022-11-29_19-45-24

Dogecoin / TetherUS 4 Saatlik Grafiği

Dogecoin fiyat grafiğini incelediğimizde, dogecoin direnç bölgesine yakın hareket ettiğini görüyoruz. Analiz görselinde belirtilen direnç bölgesinin (0.1052$) üzerinde mum kapatması halinde yükseliş hareketini devam ettirebilir. Eğer fiyat hareketi bu bölgenin üzerine çıkamaz ise dogecoin düşüş hareketine 0.094$ bölgesine kadar devam edebilir. (Bknz: Destek Nedir?)

Dogecoin son 24 saatlik hacmine baktığımızda $1,460,485,338 ile %1.07’lik düşüş gerçekleştirmiş. Hacmin artması ile birlikte yükseliş hareketi devam edebilir. DOGE, piyasadaki en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı sırasıyla yaklaşık %5,73 ve %4,06 güçlenmeyi başardı.

Dogecoin yükseliş hareketine devam etmesinin en önemli unsurlarında biri Bitcoin fiyatının yukarı yönlü yükseliş hareketine devam etmesidir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler