Dogecoin (DOGE) Kaç TL? Fiyatı Ne Kadar? | CO

Dogecoin (DOGE) Kaç TL? Fiyatı Ne Kadar? | CO

Dogecoin
DOGE
 • Zoom
 • Hour
 • Day
 • Week
 • Month
 • Year
 • All Time
 • Type
 • Line Chart
 • Candlestick

Dogecoin kripto para yatırım araçlarından birisidir. Anlık olarak 1Dogecoin$0.105681dolar fiyatında işlem görmektedir. Kripto para piyasasındaki $14,488,923,582 dolarlık işlem hacmiyle öne çıkan Dogecoin, bu alanda yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcıların dikkatli takip ettiği coinlerdendir.

Hem Dogecoin yatırımcıları hem de tüm kripto yatırımcıları Dogecoin ne kadar sorusunu her an yakından takip etmektedir. Çünkü kendi yatırımcılarının yanında diğer tüm coinlerin fiyatlandırmalarını da yakından etkilediği için önemlidir.

Bir kripto para yatırımcısı öncelikli olarak Bitcoin ile tanışmaktadır. Sahip olduğu işlem hacmi ile en çok tercih edilen ve yatırım alan kripto para olduğu için tüm işlem süreçleri yakından takip edilmektedir. Her gün değişkenlik gösteren Dogecoin fiyatları gelişen yükselme ve düşüşlerle yatımcılarına kazanç ya da kayıp yaşatmaktadır. Kısa vadeli yatırım yaparak al sat üzerinden para kazanmayı hedefleyen yatırımcılar ve uzun vadeli yatırımcılar anlık Dogecoin değişimlerini yakından izlemektedir. Bu nedenle Dogecoin ne kadar sorusu her zaman en çok araştırılan konulardandır.

Güncel Dogecoin fiyatları

Kripto para piyasası merkeziyetsiz bir sistemdir. Dolayısıyla burada işlem gören tüm coinler Euro ve Dolarda olduğu gibi Merkez Bankası gibi bir merkez üzerinden değil, arz ve talebe bağlı olarak değer almaktadır. Dolayısıyla güncel Dogecoin (DOGE) fiyatlarını belirleyen faktörler diğer yatırım araçlarına göre oldukça farklıdır. Bir Dogecoin güncel fiyatı arz ve talep dengesi ile belirlenmektedir. Yani Dogecoin (DOGE) için fazla bir alım talebi olduğunda fiyat yükselirken, talep azaldığında güncel fiyatı düşmektedir. Ve bu hareketlilik yatırımcıların para kazanmasına olanak sağlamaktadır. 

Dogecoin (DOGE) tüm kripto para birimleri arasında 8. sıralamaya sahip olup yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. May 8, 2021 tarihinde $0.731578 dolar ile ATH yapan Dogecoin fiyatları bugün geldiği konum itibari ile dolar karşısında $0.105681 üzerinden işlem görmektedir.

Güncel Dogecoin fiyatı Dolar ve TL karşısında takip edilirken BTC paritesinde de ele alınmaktadır. Bu değerler,

 • Dolar cinsinden$0.105681
 • Euro cinsinden0.102175
 • TL cinsinden1.97
 • Bitcoin0.000006฿

olarak belirlenmiştir. 

Yıllara Göre En Yüksek ve En Düşük Dogecoin (DOGE) Fiyatları

Yatırım dünyasına giriş yapan Dogecoin için geçmiş fiyatlanmalar oldukça önemlidir. Bugünden itibaren yatırımcı sayısı arttıkça ve alım talebi oluştukça Dogecoin için önemli bir gelişme tablosu karşımıza çıkmaktadır. Bu tablo içerisinde elbette bir sene içerisinde taban ve tavan fiyatlar oluşmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar Dogecoin hareketliliğini ve ne yönlü fiyatlandırma grafikleri oluştuğunu takip etmek isteyen yatırımcılar için senelik olarak tüm değerler verilmektedir. İşte Dogecoin‘in borsalarda işlem gördüğü yıldan bu yana her yıl almış olduğu maksimum ve minimum değerler aşağıdaki gibidir.

* Currency in USD
Historical Price for Dogecoin
DateOpenCloseHighLowVolume

Bugün itibariyle ise DOGE $0.105681 dolar aralığında işlem görmektedir.

1 Dogecoin Kaç TL? Fıyatı Ne Kadar?

1 Dogecoin (DOGE) fiyatı 1.97 TL ve $0.105681 Dolar seviyesinden alınıp-satılmaktadır. 24 saatlik işlem hacmi ise $1,859,749,115 dolardır.

Son yıllarda yaşanan hızlı gelişim sayesinde yatırım araçlarından birisi Dogecoin olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcıların kripto paraya karşı göstermiş olduğu ilginin büyük bir kısmını Bitcoin kapsamaktadır. Çünkü Bitcoin en yüksek hacme sahip olan kripto paradır. Ve arkasından gelen birçok coinin de önderliğini yapmaktadır. Dolayısıyla Bitcoin değeri anlık olarak yakından takip etmektedir.

1 Dogecoin fiyatı hakkında en güncel bilgilere CoinOtag sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede yer alan hesaplama araçları ve bilgilendirme içerikleri ile güncel Bitcoin değerlerini yakından takip edebilirsiniz. Eğer yeni bir Bitcoin yatırımcısı iseniz ve en doğru Bitcoin yatırımlarının nasıl yapılabileceği konusunda geniş ve doğru bir bilgi edinebilmek istiyorsanız CoinOtag sitesini takibe alabilirsiniz. Tüm kripto para yatırım araçları hakkında gerekli tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

DOGE

Dogecoin fiyatları ve alım satım işlemleri

Dogecoin her gün anlık fiyat değişimlerine tabidir. Bu değişimler yatırımcılar için oldukça önemlidir. Bu nedenle en doğru aracılar ile sürekli olarak takip edilmesi gerekir. CoinOtag sitesi ile sizlerde güncel Dogecoin fiyatlarını farklı para birimleri üzerinden takip edebilirsiniz. 1 Bitcoin TL olarak hangi değerdedir. Yine Dolar ve Euro olarak 1 Dogecoin hangi değerlere sahiptir CoinOtag sitesinde bulabilirsiniz.

Dogecoin Markets
#SourcePairVolumePriceChangeUpdated

Sorumluluk Reddi: Bu sayfada yer alan veriler, ilgili coinler 3. parti yazılımlara bağlı olup verdiği veriler o an için gerçeği yansıtmayabilir. Verilerin gecikmeye tabii olduğunu unutmamak gerekir. Coin Otağ herhangi zarar, kayıp veya kardan sorumlu değildir.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

İletişim, Soru ve Öneriler için: contact@coinotag.com

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı