Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCLV Kısa Vadeli Analizi 4 Eylül

  CLV Kısa Vadeli Analizi 4 Eylül

  -

  Geçtiğimiz dakikalarda oldukça dalgalı hareketleri kendine benimseyen CLV coinin 45 dakikalık grafikte analizini yaptık. Dilerseniz analizimize geçelim.

  CLV 45 Dakikalık Grafik Analizi

  TradingView_Screenshot_1662273748983

  Anlık olarak 0.1158 dolardan işlem gören CLV coin 0.11218 dolar olarak belirlenen dirençle karşılaşmış görünüyor. Burada ki dirençten dahada yükselmesini beklemediğimiz CLV şuanlık destek noktası olan 0.099505 doları hedef almış gözüküyor. Burada belirtilen destek noktasından daha da aşağıya gitmek isterse 0.08675 dolar desteği fiyatı karşılayacaktır.

  Ancak fiyatta beklenildiği gibi 0.099505 dolardan destek alıp yönünü yukarı çevirir ise bizleri neler bekler diyebiliriz. Böylesine bir durumda bizi bekleyen 0.11218 dolar direnci olacaktır. Ancak buradan da devam etmesi sırasıyla 0.14004 dolar ve 0.15951 dolar dirençlerini hedef alabilecektir.

  CLV Destek ve Direnç Seviyeleri

  Destek Seviyeleri 0.099505 0.08675 0.082751
  Direnç Seviyeleri 0.11218 0.14004 0.15951

  CLV Grafiğinin İndikatörler Yardımıyla İncelenmesi

  Bollinger bantlarına (bknz:https://coinotag.com/bollinger-bantlari-nedir-bollinger-bantlari-nasil-yorumlanir/) bakıldığında oldukça genişleyen bir yapı olduğunu görüyoruz. Bandın bir süreliğine sakinleşmesi için daralan yapı göstereceği ön görülmektedir.

  Ichimoku bulutunda (bknz:https://coinotag.com/ichimoku-bulutu-nedir-nasil-kullanilir/) oldukça dar bir yapı görüyoruz. Bu daralan yapının kırılması zor olmayacaktır. Aşağı yönlü bir kırılım gelmesi trendi aşağıya çevirebilecektir.

  RSI indikatörüne baktığımızda ise oldukça yükseldiğini ve aşırı satış bölgesine geldiğini görüyoruz. Buradan tepki alarak yönünü aşağıya çevirmesini bekleriz. Eğer ortalamasınında altına kırar ise hedefler daha hızlı gelecektir.

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Bilal Tekmil
  Bilal Tekmil
  Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler