Ana SayfaKripto Para AnalizleriCLV Kısa Vadeli Analizi 4 Eylül

CLV Kısa Vadeli Analizi 4 Eylül

-

Geçtiğimiz dakikalarda oldukça dalgalı hareketleri kendine benimseyen CLV coinin 45 dakikalık grafikte analizini yaptık. Dilerseniz analizimize geçelim.

CLV 45 Dakikalık Grafik Analizi

TradingView_Screenshot_1662273748983

Anlık olarak 0.1158 dolardan işlem gören CLV coin 0.11218 dolar olarak belirlenen dirençle karşılaşmış görünüyor. Burada ki dirençten dahada yükselmesini beklemediğimiz CLV şuanlık destek noktası olan 0.099505 doları hedef almış gözüküyor. Burada belirtilen destek noktasından daha da aşağıya gitmek isterse 0.08675 dolar desteği fiyatı karşılayacaktır.

Ancak fiyatta beklenildiği gibi 0.099505 dolardan destek alıp yönünü yukarı çevirir ise bizleri neler bekler diyebiliriz. Böylesine bir durumda bizi bekleyen 0.11218 dolar direnci olacaktır. Ancak buradan da devam etmesi sırasıyla 0.14004 dolar ve 0.15951 dolar dirençlerini hedef alabilecektir.

CLV Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 0.099505 0.08675 0.082751
Direnç Seviyeleri 0.11218 0.14004 0.15951

CLV Grafiğinin İndikatörler Yardımıyla İncelenmesi

Bollinger bantlarına (bknz:https://coinotag.com/bollinger-bantlari-nedir-bollinger-bantlari-nasil-yorumlanir/) bakıldığında oldukça genişleyen bir yapı olduğunu görüyoruz. Bandın bir süreliğine sakinleşmesi için daralan yapı göstereceği ön görülmektedir.

Ichimoku bulutunda (bknz:https://coinotag.com/ichimoku-bulutu-nedir-nasil-kullanilir/) oldukça dar bir yapı görüyoruz. Bu daralan yapının kırılması zor olmayacaktır. Aşağı yönlü bir kırılım gelmesi trendi aşağıya çevirebilecektir.

RSI indikatörüne baktığımızda ise oldukça yükseldiğini ve aşırı satış bölgesine geldiğini görüyoruz. Buradan tepki alarak yönünü aşağıya çevirmesini bekleriz. Eğer ortalamasınında altına kırar ise hedefler daha hızlı gelecektir.

 

Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler