Clover Finance (CLV) İçin Boğa Rallisi Başladı mı?

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin’in 45.500 dolar direnç seviyesine kadar bir yükseliş yaşamasının ardından yükselişe geçti. Çoğu altcoinde yükselişler gözlemlenirken CLV ise sert yükselişler yaşıyor. Altcoin, son bir hafta içerisinde %100’den fazla bir yükseliş yaşadı. Clover Finance için önemli destek ve direnç seviyelerin nereler olduğunu kısa ve orta vadeli grafiklerde teknik ve fiyat analizi ile inceleyelim.

Clover Finance İçin Sert Yükselişler Sürüyor!

CLV-02.11-01

Clover Finance fiyat analizimize başladığımız sırada 0.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin kasım ayından beridir bir düşen kanal içerisinde işlem görüyor. Son 1 hafta da yaşadığı sert yükselişler rağmen bu düşen kanalın üst trend çizgisinin altında işlem görmeye devam ediyor. Bu düşen kanalın üst trend çizgisi üzerinde günlük kapanışların yapılması halinde Clover Finance fiyatının sert yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır.

CLV için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef, düşen trend çizgisi ile 0.67-0.7 dolar direnç seviyesi üzerinde günlük kapanışlar yapmak olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 0.83 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Clover Finance için asıl yükselişlerin başlayabilmesi için ise kritik 0.96-1 dolar direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi gerekmektedir. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoinin asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

CLV için düşen trend üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin gözlemlenmemesi halinde ayıların satış baskısını arttırması muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.55 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi halinde ise 0.4 dolar seviyelerine kadar bir geri çekilme gözlemlenebilir. CLV için 0.4 dolar destek seviyesinin kırılımı halinde ise 0.31-0.34 dolar dip seviyesinin tekrardan test edilmesi muhtemel olacaktır.

CLV Bitcoin Paritesinde Pozitif Seyrediyor!

CLV-02.11-02

CLV için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinin USDT paritesinde devam etmesine karşın Bitcoin paritesinde de sert yükselişler gözlemleniyor. Ancak bu sert yükselişlere rağmen CLV/BTC grafiğinde de düşen trend henüz kırılmadı. Altcoinin Bitcoin karşısında iyice güç kazanarak çok sert yükselişler yaşayabilmesi için bu düşen trend çizgisi üzerinde günlük kapanışların takip edilmesi gerekmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster